Wpis z mikrobloga

@w1snia337: Zależy w jakim stanie jesteś. Główne ćwiczenia to pompki na rękach, podciąganie z obciążeniem, dipsy z obciążenie, przysiady na jednej nodze z obciążeniem, mostek zapaśniczy, pompki na jednej ręce. Dodatkowo zabawa z masą ciała w stylu stanie na jednej ręce itp ale to już zaawansowany poziom. Jeśli jesteś gruby to 6-12 miesięcy zajmie ci dojście do robienia ćwiczeń które wspomniałem.
@easy_tf: jak najbardziej jestem gruby, może nikt mnie nie tak nie nazywa, ale nie wykonam większej ilości tych ćwiczeń, do tego strasznie sztywny jestem.

Co robić by dojść do takiego stanu by robić te ćwiczenia?
@w1snia337: Tylko nie daj się nabrać na więzienną gadkę i wychwalanie pod niebiosa kalisteniki. Autor tak naprawdę nie był w żadnym więzieniu i jest to tylko chwyt marketingowy, a kalistenika to po prostu kolejny sposób treningu ciała, ducha i umysłu :)
i jest to tylko chwyt marketingowy


@easy_tf: Otóż to!
To jest właśnie mądrość, umieć odsiać ziarno od plew i mieć na tyle rozumu, by oceniać samą informację, a nie jej źródło i idące za nim uprzedzenia.
@w1snia337: najlepiej biegać (może być rower) i siłownia "pod chmurką" - trening masą swego ciała, jest milion kombinacji ćwiczeń od początkujących do zaawansowanych. Świetne daje rezultaty i uzupełniają się wzajemnie, zapewniają ogólny rozwój, siłownia i duże ciężary według mnie kaleczą ciało/organizm.
@Gavroche: To tylko rysunek poglądowy. Ja robię pompki w dni kiedy nie mam czasu iść na siłownie. Robię 2-3 rodzaje (bardzo wąsko, na szerokość korpusu, normalnie i czasem bardzo szeroko) i czuję zmęczenie poszczególnych partii w różnych rodzajach. W każdym razie robienie pompek na początek jest dobre żeby wyrobić minimalną bazę.