Wpis z mikrobloga

Słów kilka ode mnie. Uważam, że @kmicolo słusznie dostał bana, bo w szydzeniu z @Gruszka1992 przesadził. Ale z tego co widzę i czytam, wnioskuję, że kmicolo był po prostu przez gruszke długi czas prowokowany. Myślę, że ja sam po dłuższym czasie takiego perfidnego ataku sam zacząłbym mu cisnąć. Dlatego uważam, że banowanie samego @kmicolo jest niesprawiedliwe, bo sam z siebie gruszki nie atakował.
Widziałem, że pod wpisami udziela się również że takie konto jak: @OstrzeKtoreZabijaLewakow
Sądzę, że powinno dostać perma bo łagodnie mówiąc jest niestosowne. Nie wiem czy jest to troll konto, czy to zwykły gimboprawak, ale sama nazwa emanuje nienawiścią. Nie miałbym nic przeciwko gdyby nazywał się: KontoKtóreKompromitujeLewaków
#moderacja #afera #wroclawskiewykopparty #wykopparty

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj nick nie nawołuje do nienawiści. Jest on nawiązaniem do gry Wiedźmin 3 i odnosi się także do wykopowej nowomowy , czyli nazywania dyskusji "masakrami, zaoraniami" itd.


@OstrzeKtoreZabijaLewakow: Ale mimo wszystko zaoranie, czy masakra nie kojarzy mi się z czymś złym. Natomiast zabijać już tak.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy jest to troll konto, czy to zwykły gimboprawak


@Bladi89: Ja jestem gimboprawakiem xD
A @OstrzeKtoreZabijaLewakow to nowe konto lewackiego trolla @Gert (przeważnie używa tego samego avatara co kiedyś, ale teraz mają jakąś neuropejską rocznicę i wielbią Tuska).
Niestety @Gert został za swoje trollowanie raz tak mocno
  • Odpowiedz
@Bladi89: też by mi żyłka pękła, gdybym dowiedział się od znajomych, że ktoś ich wypytuje o moje dane (np. to gdzie pracuję).
- Tak, Gruszka w cale nie ma nikogo w rodzinie we Wrocławskiej branży IT. Robił wywiad i stalkował jego znajomych na portalach.
  • Odpowiedz