Wpis z mikrobloga

Wołam osoby najczęściej udzielające się w tagu #syria (kolejność przypadkowa, mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem)
@2PacShakur @MamutStyle @NaLiniiFrontu-SyriaIraq @Sekk @scarface1911 @60groszyzawpis @Sniper12 @Frank_Costello

Co powiecie na moderowany tag?
W zamian baner, jak i opis tagu. Dodatkowo 2 osoby mogłyby wtedy moderować wpisy i od razu usuwać cały spam? Ilość osób obserwujących tag stale rośnie, a na pewno dużo jeszcze się tu będzie działo.

Info o nowych tagach

Przykłady nowych tagów:
Wrocław
SpaceX
Pobierz rybakfischermann - Wołam osoby najczęściej udzielające się w tagu #syria (kolejność p...
źródło: comment_bEWvYjq8gUKan8fi4l0RqvIPVTXz4d5m.jpg

Tworzymy moderowany tag (jeśli moderacja się zgodzi)?

  • tak 60.2% (153)
  • nie 22.4% (57)
  • sprawdzam 17.3% (44)

Oddanych głosów: 254

  • 53
@glosnik: No dobra ale w tym wpisie przecież nie ma żadnej propagandy, po prostu zamieścił wpis z informacją. Większość z nas na tt śledzi te same osoby, a tam można znaleźć potwierdzenia tych informacji, poza tym myślę, że wystarczy się spytać o źródło (co często się zdarza) i OP je poda. Każdy ma swoje zdanie. Zauważ, że wpis nie brzmi "Kurdowie oblegają lotnisko kontrolowane przez rządowych, na pewno USrael chce ich
@glosnik: Tak skomentowałem, bo tak uważam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Al-Kamiszli to jedyna enklawa wojsk rządowych na całej, północnej granicy syryjsko-tureckiej
2. USA ma swoją bazę w odległości 50km od Al-Kamiszli
3. Największe złoża ropy w Karatszuk i Rumajlan na wschód od Al-Kamiszli
4. Po co budować nową bazę, jak można przejąć w pełni sprawne lotnisko i usunąć SAA z jedynej enklawy na północy kraju rękami
Nawet nie zauważyłem, że tag śledzi 300+ osób. Szok. Szczerze powiem, że ilość spamu pod tym tagiem jest naprawdę mała. Biorąc pod uwagę fakt, że w kraju o którym tu mowa trwa wojna z tak wieloma wzajemnie sprzecznymi interesami mocarstw, grup religijnych, społecznych i ekonomicznych to i tak panuje tu atmosfera pełna kultury i wzajemnego poszanowania. Tak trzymać!
@2PacShakur: I ten konflikt nie jest wcale wykluczony. Gdyby nie IS, JN i pochodne, konflikt syryjsko-kurdyjski byłby bardzo prawdopodobny. Na razie Kurdowie są na rękę Asadowi bo pomagają w walce z dżihadem, ale poza tym mają swój najważniejszy, priorytetowy cel, czyli autonomiczność i przy obecnym rozkładzie terytorium, swoich ziem bez walki już nie oddadzą.

@rybak_fischermann: Jak to wygląda ten moderowany tag? Obsadę wybierają administratorzy wykopu?
Przecież to społeczność powinna wybrać
@Dolan: Raczej aby tag nie był zaśmiecany wpisami w ogóle nie powiązanymi z tematem, albo wielokrotnymi powtórzeniami. Jeżeli nie wiesz o co chodzi to przejrzyj sobie ile razy pojawiło się jakieś "proroctwo o zniszczeniu Damaszku".
@esbek2: @MamutStyle: póki co moderatorzy mają być wybierani automatycznie, ale to można jeszcze uatalić. Pod zdjęciem można dać opis i linka np. do przyczyn konfliktu lub stron by zielonki się nie pytały o wszystko. Czasem też są zdublowane zdjęcia lub mapki, a jak się nie jest online cały czas, to nie ma kiedy usunąć.
Moderacja dotyczy mikro, bo znaleziska zakupuje się według uznania.