Wpis z mikrobloga

Wołam osoby najczęściej udzielające się w tagu #syria (kolejność przypadkowa, mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem)
@2PacShakur @MamutStyle @NaLiniiFrontu-SyriaIraq @Sekk @scarface1911 @60groszyzawpis @Sniper12 @Frank_Costello

Co powiecie na moderowany tag?
W zamian baner, jak i opis tagu. Dodatkowo 2 osoby mogłyby wtedy moderować wpisy i od razu usuwać cały spam? Ilość osób obserwujących tag stale rośnie, a na pewno dużo jeszcze się tu będzie działo.

Info o nowych tagach

Przykłady nowych tagów:
Wrocław
SpaceX
Pobierz rybakfischermann - Wołam osoby najczęściej udzielające się w tagu #syria (kolejność p...
źródło: comment_bEWvYjq8gUKan8fi4l0RqvIPVTXz4d5m.jpg

Tworzymy moderowany tag (jeśli moderacja się zgodzi)?

  • tak 60.2% (153)
  • nie 22.4% (57)
  • sprawdzam 17.3% (44)

Oddanych głosów: 254

  • 53
@Frank_Costello:

: Widzę, że Ci @60groszyzawpis mocno na odcisk nadepnął w znalezisku o filmie Gadowskiego, że się aż pod ten tag pofatygowałeś żeby sobie o nim popisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Raczej widząc aktywność pod tagiem #syria prorosyjskich użytkowników mielących informacje pod kątem rosyjskiej wizji ładu międzynarodowego postanowiłem zapytać grzecznie 60groszyzawpis jak mogę ja, albo ktoś inny, mu ufać w temacie konfliktu syryjskiego, skoro wykopuje nieprawdziwe informacje
@MPTW: każdy będzie mógł pisać, chodzi głównie o opis i baner. Moderacja będzie polegać na tym, że spamu nie będzie trzeba zgłaszać do moderacji, tylko będzie można go usuwać przez moderatorów tagu.

@glosnik: nie wiem, co pisze w innych tagach. Znam jego wypowiedzi tylko z tego tagu. Wizja ładu międzynarodowego wprowadzonego przez USA w Afryce i na Bliskim Wschodzie jest oczywiście lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@2PacShakur: Plany, jak zaczęły się głupie wpisy robić i niepotrzebny spam. Jeśli większość osób będzie za, będzie można zadać pytanie moderacji, czy się zgodzą i na jakich warunkach.

@Sekk: Dokładnie tak jest. 300 osób było bodajże w piątek. Ilość informacji z dobrych kont na twitterze, które dotyczyły choćby odbicia Palmiry, okazały się nieprawdą, a wrzucane były tutaj razem ze zdjęciami mapkami itp.
@glosnik: Rozumiem, że wojny są polityczne, ale zobacz sobie tag Ukraina w którym opisywane są i wydarzenia w kraju, jak i wydarzenia wojenne, a posiada moderację. Tutaj też są informacje o wojnie, jak i gospodarcze, chociaż ta pierwsza jest teraz na czele.
Każda wojna ma swoją stronę i swoją propagandę, ale pojawiały się tu zdjęcia i filmy ze zbombardowanych przez Rosję szpitali, ranne i martwe (+18) kobiety i dzieci z każdej
@glosnik: Nie wyśmiewam pytania, które samo w sobie jest całkowicie logicznie. Śmieszy mnie raczej Twoje podejście do niego.

Jednak jest spora różnica pomiędzy tymi dwoma mirkami, ponieważ @60groszyzawpis nie wrzuca w tag #syria jakieś wyssanej z palca propagandy tylko rzetelne i sprawdzone informacje oraz ciekawostki, jest jednym z najlepiej ogarniających ten temat mirków i nie usprawiedliwia wszystkiego banderowskimi faszystami i wielką niezwyciężoną Rosją. Naprawdę wystarczy prześledzić sobie ten tag oraz tagi
@Frank_Costello: @rybak_fischermann: Znam jego aktywność pod tagiem #syria i dlatego miewam wątpliwości co do obiektywizmu zarówno jego, jak i innych użytkowników. Przykład? Sprzed 4 dni:

http://www.wykop.pl/wpis/17441519/podobno-kurdowie-oblegaja-lotnisko-kontrolowane-pr/

Wrzucone przypuszczenie bez żadnego źródła, że "Kurdowie oblegają lotnisko kontrolowane przez siły rządowe w al-Kamiszli". Jakie komentarze mamy pod tym niepotwierdzonym wpisem? Oczywiście antyamerykańskie.

@scarface1911: napisał "100% jakaś amerykańska operacja #!$%@? SAA z tego rejonu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)"
@rudy2007: Czy mógłbyś napisać konkretnie na czym polega propaganda w moich komentarzach? Proszę o konkrety. Ja je zawsze podaję - jeśli mam do kogoś zarzut, to piszę dlaczego, daję linki i udowadniam swoją pozycję jak najlepiej się da. W rewanżu jestem obrzucany błotem i oskarżeniami niepopartymi niczym.
A moje pytanie było jasne - jak mogę brać za wiarygodne informacje na temat konfliktu, w którym bierze udział Rosja, jeśli użytkownik przedstawiający te
@glosnik: muszę cię przeprosić, pomyliłem z kim innym kto siał pod tamtym znaleziskiem zachodnią propagandę.
Czyli twoim zdaniem tych kilku gości to ruskie trolle bo jednemu z nich zdarza się wykopać jakieś pierdoły o imigrantach i dodaje wpisy z niepewnymi informacjami, nigdzie nie pisząc, że są pewne. Ma sens. :P
@glosnik: dlatego możemy wziąć pod uwagę twoje zdanie i w prośbie do moderacji "wyłączyć" 1 użytkownika z automatycznej nominacji na moderatora tagu, by nie było żadnych nieporozumień.
Akurat w tym tagu bardziej można się spodziewać negatywnych informacji na temat Turcji, niż USA, która chociażby dozbrajała Kurdów.