Wpis z mikrobloga

@DanteTooMayCry: Dziekuje Ci za odpowiedz, jednak z mojej perspektywy mysle, ze ogolnie malo kto potrafi wymyslic cos sensownego, aby zagdac. Z dziewczynami raczej nie pisalam, wiec odnosze sie tu tylko do facetow. Codziennie dostaje co najmniej kilka pseudointeligentnych tekstow, kopiuj - wklej ze stron pt. 'poradnik dla ubogich umyslowo podrywaczy w internecie', ewentualnie w klasycznym stylu "Co porabiasz w poniedzialkowy wieczor/ srodowa polnoc?'. A jednak mysle, ze prawda jest taka,
  • Odpowiedz
@holalala93: Na zdjęcie samej twarzy, rzeczywiście ciężko, ale jeśli tylko jest coś więcej czy to na zdjęciach czy w opisie to zawsze się da coś sensownego wymyślić i wtedy "hey" to naprawdę ubogość straszna, a na samym podobaniu się, rozmowy się nie skleci albo będzie wymuszona/sztuczna.
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: mnie bardzo smiesza opisy i zdjecia typu 'moje zainteresowania', bo co to wlasciwie mowi o kims? z tego, co mi wiadomo hitler tez mial piekne zainteresowania, a nie przeszkodzilo mu byc #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@holalala93: Wg. mnie sporo mówi. Oczywiście, wiadomo, że człowieka nie poznasz po tym, zresztą w ogóle w necie nie poznasz, ale masz już jakąś świadomość o tym kimś i ja osobiście, jeśli widzę coś o książkach albo np. teatrze to jest duża szansa że prawo będzie grane, ale to naprawdę wiele zależy. Jeśli opis kontrastuje z twarzą, która nigdy nie skalała się myśleniem, dziubkami albo nie wiem, fajkami to i to nie pomoże. Nie mniej, jak dla mnie to jest też możliwość do ciekawego zagadania.
Z drugiej strony, teraz piszę z dziewczyną 9+/10, która nic nie miała w opisie, ale zdjęcie mnie zaintrygowało, więc się pokusiłem, napisałem w oparciu o nie i tak dobrze mi się dawno z nikim nie pisało.
Sam mam parę rzeczowników w opisie co lubię/czym się zajmuję, parę przymiotników jaki jestem i jeśli tylko jakaś będzie chciała napisać pierwsza to ma spore pole do popisu. Niestety, póki co miałem do czynienia właśnie z "hey", nawet dałem szanse i sam wysiliłem mózgownice, pomimo tego, że profil totalnie pusty i kompletnie o nic nie dało się zaczepić (czasem i takie polubię, a potem mi tylko siedzą w parach, bo zwyczajnie nie chce mi się na takie wysilać, ale jakby co, to mają szansę).
  • Odpowiedz