Wpis z mikrobloga

Ten piękny dzien gdy wszystko w firmie jest w chmurze, bo tak nowocześnie... I przez cały dzien nie działa internet ( ͡° ͜ʖ ͡°) tikety tak bardzo w tulu, bildy tak bardzo niezbudowane, 7h razy 50 osób #!$%@? do kosza, produkcja tak bardzo #!$%@?, ale wiemy o tym tylko dlatego, ze ktoś miał pocztę firmowa na komórce. Stendup tak bardzo bez sensu, sprint jeszcze bardziej fikcyjny niż zwykle.
W zeszłym tygodniu rozmawiałem z managementem, ze bez sensu wszystko w chmurę to były heheszki, ze przecież na prezentacji im mówili, ze zajebiste i taniej, to macie swoje taniej...
#cloud #wspomnieniawit #korposwiat
  • 9
  • Odpowiedz
  • 2
@TurboMirek: infrastruktura jest poza moja kuratela. Po prostu śmieszne jak poważni biznesmeni wpędzają sie w gowno bo na folderach reklamowych mówią, ze to takie zajebiste i tanie, a nie, hehe, serwer w biurze jak plebs ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze kiedyś sadzili, ze serwer w chmurze to sie sam konfiguruje i zarządza i ze można opow wywalić...
  • Odpowiedz
@M4ks: Wiem jak to działa, ale jesli wina dostawcy ze brak neta i firma notuje duże straty przez to, to moim zdaniem powinny byc wyciągniete konsekwencje. A menagerowie to zazwyczaj ludzie bez wyobraźni, zastanawiam sie czasami jak dostali takie stanowiska
  • Odpowiedz
  • 1
@TurboMirek: kazda firma ma w umówię, ze jak nie poza ich kontrola to nic nie zrobisz. Po prostu tyle ta cała chmura warta, od zawsze to mówiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz