Wpis z mikrobloga

A moze mi ktos wytlumaczyc o co dokladnie chodzi w tym konkursie? Czy zwiekszajac ilosc "kopnietych" filmow, zwiekszam swoja szanse na Kostke Mocy?
@maciejkiner: a mógłbyś powiedzieć, czy mejl ode mnie z danymi do "upominku" doszedł? Bo nie widzę go w "wysłanych" i nie jestem pewien, czy go wysłałem czy też czasem nie odrzuciłem :P
Jasne - wtedy 62 osoby zginęły w ataku bojówek muzułmańskich w egipskim Luksorze, Nepalski Sąd Najwyższy nakazał legalizację małżeństw homoseksualnych, Tadeusz Mazowiecki wystąpił z Unii Wolności, Armia Czerwona zdobyła Kursk, premiere mial film Kacza zupa i Douglas Engelbart opatentował mysz komputerową.

Niestety wtedy tez zmarl Marek Perepeczko, polski aktor (ur. 1942) i Katarzyna II Wielka, caryca Rosji (ur. 1729).
@Wariatek: No to wlasnie jest zdj Osmiornicychodujacejkartofle - o co wam chodzi ludzie jak yaotzin napisal ajpod srajpod to nikt sie nie odezwal - co zle zdjecie? Ja tam nie bede z niego wykopu robil - tak se wkleilem i tyle.
frugo3000, Apple swoimi działaniami marketingowymi prowokuje "haterów" do ciągłego gadania o firmie/produktach. Znasz może powiedzenie "nie ważne co gadają, ważne że gadają" i o to chodzi, czym większy szum tym większa wartość rynkowa marki. Zauważ że zwykle na jednego "hatera" przypada kilka "normalnych" osób, które są neutralnie nastawione do tematu i muszą wysłuchiwać bełkotu na temat wad ipada/steva jobsa/apple, a w ich umysłach powstaje mniemanie że Apple jest potęgą którą wszyscy znają