Wpis z mikrobloga

Mirki, poszukuję GRAFIKA NA ETAT. Praca w RADOMIU na miejscu.

projektowanie materiałów drukowanych
kontakt z drukarniami
projektowanie newsletterów i ich puszczanie
zaprojektowanie strony na Wordpressie + Visual Composer na jakiejś kupnej templatce oczywiście.
utrzymywanie strony, aktualizacja, dodawanie newsów
dobrze jakby ktoś znał html :)) css + php + podstawy mysql
nie żadna agencja reklamowa tylko jesteś ''swoim szefem'' nie często dostajesz polecenia, przychodzisz i masz wiedzieć co trzeba zrobić, żeby od strony reklamowej DUŻA firma była dobrze, ładnie widoczna.
Firma dotowana z ARP, zagadnienie druk 3D. Budżet na reklamę i utrzymywanie pracownika mają dobry.

nie znam warunków zarobkowych w Radomiu ale 2500 netto dostanie na pewno.

#grafika #grafikakomputerowa #radom #praca #webmastering #damprace
  • 18
@Sojerr: @Dzwoneg: tak myślałem, że będą hejty, macie pracę- git, ja też mam jest git, jak ktoś w radomiu nie ma, a szukacie to daję taką możliwość PROSTE, napisałem że 2500 NA PEWNO. a wymagania jeśli dla was zbyt wygórowane jest HTML PHP i visual composer to gratzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) aha dodam, że j. angielski na poziomie komunikatywnym chyba to też norma :)
@michael94: a właśnie, że nie. można robić grafikę, można również podpiąć ją pod wordpressa i jednocześnie pogrzebać w php, żeby poprawić sobie wtyczkę. trzeba być elastycznym, a nie od razu pisać własne CMSy
@ShpxLbh: za taką wiedzę rzucać 2.5k? Ja rozumiem że może być i więcej ale z reguły jak ktoś mówi te 2.5k to na nic powyżej 3k nie ma co liczyć. Rozejrzyj się na rynku ile kosztuje specjalista dtp/webdesigner, do tego dolicz umiejętności webdev'a. Z takimi wymaganiami dostaniecie albo nowicjusza który myśli że posiada tę umiejętności, albo typka który jest w trudnej sytuacji i w najlepszym przypadku po 2 miesiącach zrezygnuje (:
@ShpxLbh: hehehe nie dziw się że Cię hejtują, potrzebujesz 4 osób w jednej a chcesz zapłacić no powiedzmy średnio ale biorąc pod uwagę Radom czyli miasto ciszy jeśli chodzi o średnią lub dobrą robotę nie jest Twoja oferta aż taka zła. Tylko weź pod uwagę kogo szukasz, jakie ma mieć umiejętności i ile się musiał uczyć żeby te umiejętności posiąść. Napisz jeszcze tylko na jaką umowę będzie to praca bo znając
@ShpxLbh: Szukasz kogoś od back-endu, fornt-endu, wdrążeniowca, administratora i grafika za 1/3 stawki najtańszego z nich? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I jeszcze dziwisz się że się z ciebie śmieją?
EDIT:
A jeszcze doczytałem że marketingowcem mam być i SZEFEM za te 2500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)