Wpis z mikrobloga

Któryś z kucy mi wyjaśni o co biega z odłączeniem się 34 okręgu partii? Kolejne struktury też się mają wykruszyć?

Czyżby powiedzenie do 3 razy sztuka miało też potwierdzenie w przypadku JKM? Z drugiej strony byłoby szkoda, ładna subwencja, a rakłemowcy (jakby ich nie lubić) miażdżą aktywnością i jestem pewien że za niecałe 4 lata wejdą do sejmu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #korwin #jkm
  • 14
@Liberman: To jest dramat xDDD

Swoją drogą, sytuacja podobna jak pod koniec ubiegłej dekady. Z jednej strony Korwa sam sobie zaszkodził, z drugiej jestem pewien że nie będzie już tak rozpoznawalnej twarzy wokół której stowarzyszyłoby się większość osób o poglądach konserwo-liberalnych. Jesteśmy skazani na socjalizm, nie ważne czy ze strony bogobojnej czy tęczowej, jeden kij. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MajkiGee: Korwinowi się już nie chce walczyć, prawdopodobnie jest dogadany z Wiplerem na oddanie partii i zmianę nazwy na jakieś Republikanie RP albo coś w tym stylu.
Chyba, że powstanie w Nowoczesnej jakaś frakcja koliberalna albo w PiSie frakcja wolnorynkowa


@Liberman: I wyjdzie z tego kolejne PO z ludźmi nasiąkniętymi powiązaniami z poprzednich frakcji. Przypominam że UPR też miało wspólne listy z platformą w 2004, a sami wiemy jak późniejsze rządy tych z "uśmieszkiem" w logo wyglądały.
@MajkiGee: Zawsze są jeszcze świeżaki, które dopiero co zaczynają się interesować polityką. Są 3 rodzaje kucy - pre-kuc, kuc i post-kuc. Pre-kuc zaczyna wchodzić w korwinizm, jeszcze mało co czai i się uczy. Kuc jest już korwinistą i to często fanatycznym. Post-kuc jest zaś już bardziej umiarkowanym korwinistą lub w ogóle przestał nim być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Liberman: Właściwie to post-kuce idą w bardzo "umiarkowaną" strefę i przechodzą na ciemną stronę mocy. Można wyliczyć ludzi którzy byli wokół JKM a później działali u boku Tuska czy dzisiaj Petru. To jest dramat, wszystko to tylko i wyłącznie wina Korwina oraz trzonu jego kolejnych partii.