Wpis z mikrobloga

Wykop służy, wykop radzi, wykop nigdy Cię nie zdradzi. No dobra to kupiłem. Wracam do noszenia zegarków, po 15 latach, dziadek mi kupił zegarek mówiący godzinę dla niewidomych i zawsze się srałem, że zacznie gadać w najgorszym momencie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Leo_Dreamsky: na propsie, dostałem kiedyś taki od mojej cioci, jako łepek jeszcze, będąc nim na maksa podjarany nosiłem oczywiście ciągle i kiedyś gdzieś na podwórku zgubiłem, znalazłem go po kilku latach już jako młodzieniec z wąsem ( ͡° ͜ʖ ͡°) pod stertą kamieni na podwórku, żeby było zabawniej po zmianie baterii działał, tylko bransoleta była zerwana, więc go rzuciłem gdzieś w kąt, jadę niedługo do domu rodzinnego
@cebulandia: caszio - srasjo . prawdziwa montana to protoplasta dzisiejszych srajfonów i srandroidów . Te gówniaki w autobusach nie mieli by na czym słuchać swojej gównomuzyki gdyby nie prawdziwy 16 melodiowy Montana Watch !!!
wejdz na ali to zobaczysz ile chinczyki robią podróbek tego kasio . A montany się chińczyki boją podrabiać ... taka to firma - jest power w montanie :)