Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazprawakow #goldwykopsays

Polecam, @comrade właśnie miażdży, anihiluje i ora knąbrnego, prawackiego ignoranta.

Sprawdzam twój blef darwinisto społeczny.

Pozycja w budżecie RP taka jak edukacja, 65 mld PLN rocznie (!!). Pokaż mi cwaniaczku który z 5 mln beneficjentów (dzieci na wszystkich szczeblach edukacji) to są "nie ci co trzeba" i dlaczego. Formalnie pokaż albo zamilcz.

Kolejna pozycja, ochrona zdrowia. 75 mld PLN rocznie (!!). Ogromna większość tej kasy trafia na leczenie osób starszych, po 65 roku życia, tak się składa że są to zwykle osoby biedne. Pokaż palcem którzy z nich to "nie ci co trzeba". Formalnie wylicz którym się ta ochrona nie należy. Albo zamilcz.

dwa, że skoro istnieje grabiące ludzi państwo, to po co miałaby istnieć i skąd brać pieniądze?


Choćby od takich szlachetnych ludzi jak ja, publicznie przecież napisałem że drugi PIT dobrowolnie zapłacę takiej fundacji. Sprawdziłem twój blef internetowy cwaniaczku, teraz twoim zdaniem jest przekonanie całej reszty tego wspaniałego szlachetnego społeczenstwa by tej fundacji przelewali równowartość PITu co miesiąc. Proszę, działaj, wyznawco Świętego Mikołaja. Albo zamilcz.

http://www.wykop.pl/link/3135763/mateusz-morawiecki-bylismy-w-falszywej-filozofii-ze-podatki-to-haracz/#comment-36221741
  • 6