Wpis z mikrobloga

@falszywy_prosty_pasek: Nie widzisz wisielca?

@Adams_GA: Czyli rozumiem, że np. obrazek strzelania do kaczek na marszach KOD też uznajesz za groźbę?


ja #!$%@? xD

Groźby karalne są najczęściej formułowane słownie (bezpośrednio lub telefonicznie) lub pisemnie (listy z pogróżkami, wiadomości w formie elektronicznej). Przedmiotem gróźb są przeważnie zapowiedzi aktów przemocy, dokonanie szkód na mieniu bądź ujawnienie kompromitujących informacji (o ile takie ujawnienie naruszyłoby przepisy prawa). Czyn ma charakter umyślny.


Uzasadniona obawa zachodzi
Jak dla mnie nie ta sama liga #!$%@?, prawactwo w obrażaniu wciąż przoduje


@Kapitan_Neuropa: XDDDDD

Zmuszanie dzieci do agitacji politycznej, bo raczej same tego nie wymyśliły, jest takim dnem, że musieliby prawdziwego kodowca powiesić, aby to przebić.
@Songox25:
Straszna zbrodnia, nie co to wbijanie dzieciom do głów żydowskiej książki napisanej 2000 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zmuszanie dzieci do agitacji politycznej, bo raczej same tego nie wymyśliły, jest takim dnem, że musieliby prawdziwego kodowca powiesić, aby to przebić.

To twoja opinia, ja jestem zdania że krzywda dzieciom się nie stała, a sam obrazek z kaczorem nie byl taki straszny.

do agitacji politycznej,

Radzę
@Kapitan_Neuropa: No tak, nauczanie wiary, a nakłanianie do morderstwa to to samo.

To twoja opinia, ja jestem zdania że krzywda dzieciom się nie stała, a sam obrazek z kaczorem nie byl taki straszny.

Nikogo twoje zdanie nie obchodzi, tam jasno pokazano strzelbę i kaczkę, która wiadomo kogo symbolizuje.

Gdyby palili lalki przypominające żydów, to też nic strasznego? Typowa lewacka hipokryzja.