Wpis z mikrobloga

Ponawiam pytanie. Na nintendo nie wiem w co bym gral. Psp pewnie ratchety i jakies inne exclusive, ps vita go na sto procent trylogia ratchet ale gry platne i drogie wiec troche slabo. Nie wiem czy da sie instalowac kopie goer na nintendo

#konsole #3ds #psp

Konsola

  • Psp 29.5% (18)
  • Ps vita 8.2% (5)
  • 3ds 18.0% (11)
  • 3ds xl 44.3% (27)

Oddanych głosów: 61

  • 23
@HCLB: Psp to szrot, psvita nie ma przyszłości bo przegrała z Nintendo. 3ds fajny jak lubisz gry które na niego wychodzo, jak lubisz to 3ds xl lepszy więc bier go.
Najlepiej to nie bier nic / dobry smartfon z padem i chwytakiem co by go do tego pada taśmą nie kleić.
@HCLB: miałem PSP, to już jest zabytek, nie brałbym tego pod uwagę, chyba że masz skromny budżet albo jesteś fanem retro grania. Gry i możliwości emulacji innych platform są bardzo dobre, ale ekran jak na dzisiejsze czasy jest słabiutki, marna rozdzielczość. Będzie cię to irytowało jeśli jesteś przyzwyczajony do full hd w komórce.
@HCLB: Da się, ale trochę trzeba się tym pobawić. Jeśli chcesz piracić to kup PSP, jest to tam super proste. A już najlepiej PSP go, ma wbudowaną pamięć i jest mniejsze.
@HCLB: DS XL, czy 3DS XL ? Do wszystkich konsol z serii 3DS potrzebujesz pokombinować z przeróbką. Do DS'w, czyli starszej generacji wystarczy flashcard za około 50zł taki jak R4 i wszystko będzie chodziło.
kurde to komplikuje cala zabawe, jesli ma to byc tylko konsolka do pierdu pierdu gierek


@HCLB: No to na kilka gierek cię chyba stać :S Potem wielki ździw, że konsole zdychajo.
@HCLB: Tylko cholero nie pirać, Nintendo jest już wystarczająco martwe w naszym kraju xD Jak coś to mogę doradzić kilka gierek, ale musiałbyś powymieniać jakie lubisz z np. ps2 itp.
@Drakalen: ratchet gladiator, taka lekka platformowka z elementami moby i ubijaniem miliona potworkow w jednym momencie, walki z jakimis bosami, milo jak bedzoe system expa itp w to najwiecej upalalem
@HCLB: HnS to ciężko troszkę. Są jakieś gówno-gierki na komórki w takich klimatach. A platformówki z ubijaniem miliona potworków hmm... Na PSP więcej tego masz. W sensie te Ratchety, emulację z PSXa z jakimiś Crash Bandicootami itp. Na 3dsie masz mnóstwo jRPG i platformówek. Bossy z "systemem expa" to polecam bardzo Monster Hunter :>. Na PSP jest, na 3DSie aktualnie tylko wychodzi. Kurde, trafiłeś w takie trochę mało popularne klimaty. Na