Wpis z mikrobloga

Nowe miasto, zbudowane trochę przypadkiem, kiedy testowałem DLC Snowfall. W międzyczasie zmieniłem typ mapy i budowa trwa w najlepsze.

Zaczęło się od tej części i na niej miało się skończyć. Nie przewidywałem wyjścia na sąsiednie wyspy więc trochę połączenia kombinowane ;)

Reszta w komentarzach.

Wołam @kocham_jeze bo chciał zobaczyć ;)

#citiesskylines
U.....r - Nowe miasto, zbudowane trochę przypadkiem, kiedy testowałem DLC Snowfall. W...

źródło: comment_YowJgZSwSCBm7SzUTGmrTOzqOTLmAISc.jpg

Pobierz
  • 16
@Usurper: Na pierwszym screenie - "obwodnica" kolejowa na moście przez pół miasta :P Niespotykane rozwiązanie :)
A tak serio - całkiem przyjemne jako całość

Tutaj infrastruktura drogowa jest większa niż obszar, który obsługuje:
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_PLyCmxYMb3Tp6N56JxRaVAtRylXAUNNC.jpg
Nie dałoby się tego trochę zmniejszyć? Te supełko-przeplatanki drogi i pociągów też nie wyglądają za dobrze - jak jest tam mały ruch to zrób zwykłe przejazdy - też dodają uroku. A jak jest większy to może spróbuj
@Usurper: Możesz coś więcej pokazać/powiedzieć o tym jak robisz zjazdy z autostrad na osiedla? Lub jakich zasad trzymasz się projektując układ drogowy? Mam wrażenie, że to powinno się momentalnie zakorkować, bo wszyscy chcą jechać najkrótszymi trasami, a tu proszę - praktycznie brak czerwonych odcinków.

PS: Jak coś to mnie też wołaj ;)