Wpis z mikrobloga

@kobeb: mam na tel, ale nie ma jak podłączyć na tv, bo nie ma smart tv. Kupiłem mirascreen i nie działa na meizu
@Kokos: właśnie ten program nie ma tej funkcji, chyba że nie wiem jak ją włączyć :)
@danio_96: jak nie ma? Przelaczam w tzw tryb lokalny i streamuje na tel cokolwiek z biblioteki kodi. Tylko, że do tego o ile pamiętam, trzeba mieć pełną wersję Yatse. Chyba, że coś się zmieniło.
@Kokos: ale o co ci chodzi?
Przecież jeśli by kosztowała mniej, więcej osób by ją kupiło, a deweloper zarobiłby więcej kasy :)
Jednak 20zł to trochę dużo jak na apke na androida, w dodatku na 1 urządzenie
@danio_96: praca jaką wkłada Tolriq w rozwój tej aplikacji jest ogromna, a aktualizacje bardzo częste i na czas. Ta apka zasługuje na nawet większe pieniądze. Nie zgadzam się zupełnie. To nie jest byle giwniana apka z Google Play.
@Kokos: Chodzi mi o to, aby obraz z tv był wyświetlany na telefonie. Z większej odległości ciężko jest sterować zdalnie, bo po prostu słabo widać z daleko. Wiem, że wystarczy czcionkę powiększyć, ale jednak wolałbym inne rozwiązanie :)
@danio_96: ok, to Tobie nie chodzi o streaming materiału z biblioteki Kodi na telefon, a o sterowanie Kodi. Yatse do tego nadaje się dobrze i w ogóle nie trzeba patrzyć na telewizor, wszystko ustawiasz na telefonie. I nie potrzebujesz do tego pełnej wersji.
@danio_96: możesz streamowac materiały z biblioteki kodi na telefon bez problemu, możesz też sterować kodi z poziomu tel nie patrząc na telewizor, nie można za to w prosty sposób KLONOWAC obrazu z TV na telefon, co zdaje się próbujesz zrobić, nie wiem po co.