Wpis z mikrobloga

[ #anonimowewszystko #anonimowemirkowyznania#AnonimoweProblemy ]
#feels #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Zostawił mnie parę dni temu chłopak. Jestem taką nieudacznicą, że mimowolnie przewartościowałam swoje życie, związek na pierwszym miejscu, długo nic i dopiero potem świat zewnętrzny. Nie interesowało mnie zupełnie nic, podążałam za głosem serca. Wszystkie ambicje, zainteresowania odeszły na bok, moje życie skladalo się jedynie ze spotkań z chłopakiem, myśleniu o nim, stał się On jedynym punktem zaczepnym, czymś dla czego warto było żyć i sensem mojego życia. Nic się nie liczyło, zrobiłabym dla niego wszystko, zniosłabym wszystkie upokorzenia dla Niego. Teraz kiedy się rozstaliśmy pozostałam bez niczego, bo w końcu to On był wszystkim. Gdyby chociaż chciał się czasem odezwać... Ale uznał, że lepiej zakończyć znajomość. Jestem w rozpaczy Mirki, piję do lustra drugi dzień i na tym się nie skończy. Odbija mi :) skończyłam się. Moje życie się skończyło. Nie wiem, czy nawet zależy mi aby zmienić ten stan rzeczy, wszystko mi jedno. To jak działam przez ostatnie 2 dni pokazuje, że nie mam kontroli nad sobą, boje się, ze zwariuję i zrobię komuś krzywdę. Sama najpewniej już niedługo wyloguję się ze świata. Nie szukam tu wśród Was pomocy, po prostu wylewam swój ból dupy na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: ogarnij się dziewczyno! nie Ty pierwsza i nie ostatnia to przechodzisz :) na facecie świat się nie kończy! zajmij się czymś.. zapisz się na siłownie, zacznij biegać, czytać książki, skup się na studiach, pracy! będzie dobrze, głowa do góry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Anon: Tak to jest jak sie staje nudziarą bez pasji dla kogoś i mu sie wchodzi w dupę. To zachowanie podłe i bez szacunku do samej siebie. Stajesz sie nikim, wiec takiego kogos nie da sie kochac. No chyba ze w d..pę, jak ma fajną, ale tylko tyle. Charakter dziewczyny cwiczyc, byc kims interesujacym, pozwalajacym chetnie zyc z kims a nie bluszczem i do tego pustym!

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował:
@AnonimoweMirkoWyznania: on byl Twoim jednym szczesciem, Twoja podświadomość to zapisala i teraz trudno jest jest zaakceptować to, ze go nie ma. Poczatki sa trudne, ale tlumacz to sobie tak: przezyje uczucia, ktore teraz we mnie siedza, dam im upust, pozniej przeanalizuje co robiłam zle, on co robil, co trzeba zmienic w sobie, a pozniek dzialan tak, zeby zajac swoje mysli
Mirka.: Mirabelko.

Byłam w IDENTYCZNEJ sytuacji.
Po ROKU czasu od rozstania- jestem szczęśliwa. Mniej więcej przeszło po 6 miesiącach. Umierałam z bólu, wiem co czujesz.
Dasz radę. On będzie załował!

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Anon: Na piedestale stawiaja innych ludzi najczęściej ci co mają gównianą samoocenę i tak naprawde dobrze wiedzą że są nudni, głupi, nie mają pasji i że ktoś ich MA PRAWO ZOSTAWIĆ.

Czyli dziewczynko przestan klamac tylko sie albo wez za siebie, rozwijaj, albo badz z facetem ktory jest na rowni z tobą a nie jak egoistka cierpisz po kims kto ma prawo szukac kogos na wlasnym poziomie.

Ale pocieszam Cie, bedzie