Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane, napiszcie mi proszę prosto jak cofnąć Windows Insider na telefonie i przywrócić stabilne 8.1, bo zaraz wyjebię ten telefon za okno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wybrałem slow, wszystko było pięknie, a po aktualizacji tydzień temu w sobotę telefonu prawie nie da się używać bo wszystko się #!$%@?. Z góry dzięki za pomoc!
#windowsphone #bojowkawindowsphone #pytanie #kiciochpyta
Edit: Mój telefon to Lumia 640
  • 18
  • Odpowiedz
@Kirkain: nie w kopii, ale w chmurze tak, na gmailu albo outlooku w zależności od tego co wybrałeś - btw zadając takie pytania nie instaluje się wersji testowych
  • Odpowiedz
@piotrulos: Nie ma jeszcze żadnej stabilnej wersji W10 na Lumię 640 :( Ech, cofnąłem do 8.1 i mimo że jest stabilna, to np. taka aplikacja facebooka w porównaniu z tą z 10 jest na maksa niepełnosprawna i nie do użycia. Androidzie, nadchodzę :(
  • Odpowiedz
@Kirkain: Sam kupilem w grudniu i jestem bardzo zadowolony. Generalnie potwierdzily sie wszystkie ochy i achy z recenzji, przy czym rozwiazano problem z lapaniem ostrosci przez aparat (dodano tez mega rozbudowany tryb profesjonalny aparatu). Jest tez update do Marshmallow.

Jedyna wada, ktorej wyeliminowac sie nie da, to niska wydajnosc ukladu graficznego. Ale jak za duzo nie grasz w najnowsze gry, to nie odczujesz.
  • Odpowiedz
@Kirkain: Bardzo dobrze dziala czytnik, przy suchych, czystych dloniach moge odblokowac nawet opuszkiem palca, pod dowolnym katem. Problem pojawia sie, gdy rece sa brudne, lub mocno spocone, wtedy trzeba poprawic, czasami nawet kilka razy (ale za trzecim w 99% przypadkow wchodzi). Ciekawi mnie jak to bedzie w lato, na rowerze, gdzie czasami rece sa doslownie mokre od potu.

Fajne sa tez gesty obslugiwane przez czytnik - zwlaszcza ten przesuniecia palcem
  • Odpowiedz