Wpis z mikrobloga

Przypal roku 2016 w moim wykonaniu... Jadę teraz pociągiem na trasie Wrocław Lubań. Jak nigdy trafiam na miejsca gdzie siedzą 2 śliczne różowepaski i dosiada się jeszcze jeden milf siedzący vis a vis... Milf zgrabna, skórzana mini lekko za tyłek, odpala telefon i zawiesiła się trochę jedząc sobie jabłko aż się majtki pokazały. Dwa pozostałe różowe studentki, ale takie #prokuratorboners. No taki sztos, szaleństwo:-) Jedziemy... Zaczepił mnie kumpel na SMS i mu o tych faktach piszę, głupawka się wdała w smsach i zaczyna się nakrętka na zdjęcie. No to zaczynam walczyć z tym zasranym dźwiękiem migawki na początek. Trzepie wszystkie ustawienia, profile, bo nie używam telefonu jako aparatu i wiem, jak juz coś to zdradzić może mnie tylko dźwięk migawki. Dodatkowo miałem przy sobie słuchawki, to jeszcze je w uszy wbiłem, co by dźwięk w razie "W" poszedł tędy. W międzyczasie spoglądam na różowe, pięknie jadą sobie zamyślone, poza tym prowadzę z dupy batalie z jakąś zielonką w komentach pod artykułem o strzale na 4 km, a kumpel mi nawala smsy ponaglające: gdzie to zdjecie, gdzie to zdjecie... No to powiedzmy, że przygotowany próbuje najpierw strzał ostrzegawczy w podłogę mając w kadrze swoje krocze i może kawałek jej butów...Wtrącę jeszcze tylko, że nie chciałem przegiąć z tym zdjęciem, zrobić jakiejś wulgarnej foty. Maks ciut za kolano i zdaje sobie sprawę z tego, że mogli mnie podrapanego wysadzić przed Legnicą. Trudno, zasłużyłem. No i akcja dalej wyglada tak, że naciskam mokrym kciukiem ten pieprzony przycisk na telefonie i JEB LAMPA, aż mi telefon mało z łapy nie wyskoczył jak karp nad wanną. Słuchawki zatrzymały go w tym wagonie... Różowe na mnie, ja udaje, że nic się nie stało, dalej coś tam grzebie w telefonie, kiwam główką, że niby muzyka gra:-) I tak jedziemy dalej, ja przełykamy ślinę o klnę się w duchu na własną głupotę.

Wszystkie 3 wysiadły w Legnicy. Musze to teraz sobie na spokojnie w głowie poukładać... Mam nadzieję, że nie siedzą teraz na mirko;-)

#przypal #pkp #takiezycie #milf #fotografia;-) #rozowepaski
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
No właśnie nie mam tej foty:-/ Jak nacisnąłem przycisk i odpaliła się lampa to telefon pod sufit i tyle z akcji.
  • Odpowiedz
@Janun: identyczna sytuacja spotkała mojego kolegę w szkole na lekcji, chciał zrobić zdjęcie pokazać gdzie jest czy coś i jeb lampa xD Nawiasem mówiąc jest to mireczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz