Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem dla was stara jak świat, 33 lata. I powiedzcie mi dlaczego jak idę ulicą to w zasadzie jest to samo jak byłam smarkaczem, licealistką, studentką? To znaczy "obczajają" mnie jakieś grupki dzieciaków z liceum i każda inna grupa wiekowa wzwyż. Jak stoję i czekam to potrafi tak sie czaić jakis chłopak i podchodzić "subtelnie" żeby obczaić czy warto "zagadać". Na co w duchu lekko "kisnę" mówiąc po mirkowemu, bo ja przecież jestem już po "terminie ważności". Po 30stce miało sie zmienić. I gdzie ta zmiana? Może to kwestia tego, że chodzę z rozwianym włosem i nie ubieram się jak "milf" tylko normalnie, na luzie. Buty płaskie, dżinsy itp. Chyba jednak obczajacie wszystko co żywe i przypomina samicę, albo jestem forever young. Jedno z dwojga. W sumie to nie wiem o co pytam. Czy wy nie zauważacie wieku kobiet? Pytanie zwłaszcza do dzieci 18 letnich, bo wiem, ze tu dużo młodzieży ;-]
Różowe, te starsze, też tak macie?
#milf #logikarozowychpaskow #heheszki #glupiepytanie #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 31
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przydatność do 30tki to tylko śmieszne #!$%@? stulejarzy żeby podbudowywać swój przegryw i nie warto się tym przejmować, widziałem 45 latke którą bym brał bo bardzo dobrze trzymała się jak na swój wiek, szczupła, długie włosy i fajnie ubrana, umalowana, Ty widocznie dalej przyciągasz uwagę młodszych ze względu na swój wygląd, i styl bycia, albo sobie marzą jakby to było z tobą w łóżku bo jak wiadomo ze starsze
  • Odpowiedz
Anon: I znowu przyszlas kolejna zakochana w sobie baba, gadac o sobie, o tym jaka fajna mimo wieku, w ogole cud miod. Nie jestes zadna wyjatkowa, tylko chlopy sa tak stworzone ze by ruchaly wszystko co sie rucha i ma dziure. Grube baby tez dostaja atencje, o to sie nie boj. A na stare leci wiele wrazliwcow, ktorzy chcieliby na starej piczy sie uczyc

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam
  • Odpowiedz
OPbezkodu: To jest naprawde bezcenne jak słyszysz szeptaną rozmowę jakichś młodziaków, którzy dodają otuchy koledze by "zagadał" a ty wiesz, ze masz dla nich 100 lat. Nie jestem żadnym milfem, po prostu chyba sie nie zmieniłam dużo. I uwielbiam posty na mirko o tym jak jestem stara i rozpadajaca się;p

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
Anon: Pocieszaj sie dalej. Zdecydowanie wiekszosc woli młode, bo plodnosc wyzsza, jędrne ciało, nie trzeba wiele tapetować, do tego niewinne, słodkie, niedoswiadczone. Tak jest NORMALNIE. Ale jest odsetek ktorzy wolą stare baby, takze pocieszaj sie kilkoma opiniami przychylnymi. Co ci to da? Bez atencji zyc nie umiecie? To ja tez nie umiem zyc ale bez młodej cipki. Stara jest stara i dla mnie to juz nekrofilia jak baba po 30, a
  • Odpowiedz
Anon: Bo jestes stara i rozpoadajaca sie. Wlokna kolagenowe ulegaja degradacji juz po 25 roku zycia. Sklonnosc do zmarszczek , rozstepow, cellulitu czy brzydkiej zdeformowanej cipki, lub obwislych cyckow to przypadlosc 99% kobiet. Dodaj do tego coraz bardziej blada, sucha skore, zniszczone zeby, juz nie takie lsniace wlosy jak za młodu.

Po co taka stara baba i komu? Tylko dla jakichs maminsynkow ktorzy nie dorosli i dlatego chca starszej, a takie gadanie ze "zagadaj" to tylko taka #!$%@?

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował:
  • Odpowiedz
**doagresywnegoanona**: W ogóle nie jestem w sobie zakochana herbatniku. Dzielę sie zdziwieniem i udowadniam innym różowym, że na wykopie jest dużo bzdur :P. Atencja dzieciaków jest mi w ogóle nie potrzeba, ja to chce tylko to zrozumieć. I nie stroję się jak milf, w zasadzie to ubieram się jak szara mysz i juz sie tak nie denerwuj anonku, widzę, że bardzo nie lubisz kobiet, kolejna rzecz typowa dla wykopu ;-]
  • Odpowiedz
Anon: Te forever young babki to do zwiazkow sie nie nadaja. Dziecinada do smierci. Ale ruchac mozna. Stanie kazdemu jak jestes szczupla. Ale zakochac sie to nie

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
Anon: "Chyba jednak obczajacie wszystko co żywe i przypomina samicę"

prawda. Kazdy chlop sobie spojrzy dopoki kobieta przypomina kobiete a nie babochlopa (gruba i krotkie wlosy jak robia w okolicach 40stki nasze polskie mamuśki)

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował:
  • Odpowiedz
Rup...: Glupie pytanie bo glupia kobieta. Szukaj atencji na portalu dla przegrywow ktorzy ci beda sie podlizywac xD napewno musisz byc fajna. Chodz to sie poruchamy co nie znaczy ze uznam ze jestes fajna bo piszesz pierdoły az mi zal ciebie zakompleksiona dziewuszko. Tylko zakompleksione gadaja o sobie i szukaja pocieszenia

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz