Wpis z mikrobloga

Jest jakiś mirek zakolarz po przeszczepie włosów?
Może ktoś ma inne doświadczenie z tego typu usługami?
Potrzebuje obiektywnych opini na ten temat bo wiadomo, że na swoich stronach takie zakłady będą zachwalać taki zabieg.
Jak bardzo jest to skuteczne, czy te włosy faktycznie nie wypadają, ile naprawdę trzeba wydać na taką przyjemnośc no i czy wiadać blizny?
Na co trzeba uważać itp.
#pytanie #medycyna #wlosyboners
  • 15
  • Odpowiedz
@niktinnynizja: To już wyższy stopień #!$%@? mózgowego, jak bym byl przed 40 i bym lysial to #!$%@? na miljon procent bym sobie taki przeszczep zrobił :)
Zobacz sobie zdjęcia Elona Muska po przeszczepie włosów, no ale wiadomo że u niego pewnie w gre wchodziły większe pieniądze i najlepsi specjaliści.
  • Odpowiedz
@newblob: tzn. ja jestem zdania, ze kazdy robi ze swoim wygladem, co chce, ale nawet taki Radzio Majdan po przeszczepie wyglada milion razy lepiej niz przed. Nie kazdemu pasuje brak wlosow... Ciekawe, ze rozowym paskom z hashimoto albo lysieniem androgenowym genetycznym czy innymi chorobami nikt nie doradza "na lyso" , bo wlosy ozdoba kobiety. A faceta to nie xd?
  • Odpowiedz
@niktinnynizja: To nie jest jakoś mega inwazyjny zabieg. Jeśli komuś zależy w miarę na "wizerunku" i lepiej wygląda z włosami niż bez (ale to też zależy m.in od kształtu głowy). Dla mnie jest to totalnie normalne jeśli kogoś stać, tak samo jak prostowanie zębów czy zabiegi kwasami/laserami na cerę. Mamy XXI wiek, jeśli ktoś nie urodził się z mega dobrymi genami, ew. problemami natury estetycznej które wprawiają go w kompleksy
  • Odpowiedz