Wpis z mikrobloga

Mirki jak kisne z #logikarozowych pasków. Poznałem loszke na #tinder , jako, ze ja solidne 7,5/10 atencja sie zgadza. Loszka to 7/10, calkiem przyjemna, calkiem niezły biceps i ubite, przyzwoite ciało. Loszka jest trenerem personalnym, kiedys z tego co mowila byla troche przegryw, bo miała za duza masę, ale udalo jej sie zbić, wyjść z przegrywa i teraz pomaga wyjść z tego innym. Spotkaliśmy sie raz, w pubie, troche tam potańczyliśmy, bez żadnych głupich akcji. Spodobalem jej sie, ona mi srednio, niby skromna dziewczyna, ale na sile pieprzy, ze wiecznie zabiegana, ze z jednej silowni na druga, później do pracy, potem do 'koledzu' itp. Na swoim facebooku wrzuca bez przerwy jakies motywacyjne teksty, obrazki, memy i inne gowno. Chwali sie jakimiś mailami od innych osób, tym, ze kierowca w autobusie sie do niej uśmiecha itp. W dodatku ciągle pisze i obnosi sie z tym, ze jest singielka, lvl zdaje sie 26-27. Mnie to na sile wygląda na szukanie atencji i próbę zwrócenia na siebie uwagi.
  • 27
  • Odpowiedz
@delavey: No moim luźną parafrazą było byś po prostu nie zaczepiał małych chłopców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A Twój profil tylko świadczy, iż nie wytwarzasz żadnego dobra, a oceniasz innych, typowe zakopleksione zachowanie - nie mam nic do napisania, więc wchodzę innym w paradę.
  • Odpowiedz
@delavey: nie analizę, po prostu jest widoczne komentarzy 46, a wpisów - 0
Ja oparłem to na dowodzie i przyjąłem Twój punkt widzenia, o czym pisałem wyzej.. przyjmij punkt widzenia chorego, by go zrozumiec. Zrozumiałem - udzielasz się ciągle pod tagami tinder i nic nie wnosisz. Twórz coś, bo poprawiać innych to każdy głupi potrafi.
Nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
@vasil: Specyficzne i w dodatku nakazowe podejście do wytwarzania dobra. Rozumiem że w dalszej części zasugerował byś przemyślenie mojego życia. Dzięki za diagnozę. Oh wait.
Ozięble.
  • Odpowiedz