Wpis z mikrobloga

Mirki jak kisne z #logikarozowych pasków. Poznałem loszke na #tinder , jako, ze ja solidne 7,5/10 atencja sie zgadza. Loszka to 7/10, calkiem przyjemna, calkiem niezły biceps i ubite, przyzwoite ciało. Loszka jest trenerem personalnym, kiedys z tego co mowila byla troche przegryw, bo miała za duza masę, ale udalo jej sie zbić, wyjść z przegrywa i teraz pomaga wyjść z tego innym. Spotkaliśmy sie raz, w pubie, troche tam potańczyliśmy, bez żadnych głupich akcji. Spodobalem jej sie, ona mi srednio, niby skromna dziewczyna, ale na sile pieprzy, ze wiecznie zabiegana, ze z jednej silowni na druga, później do pracy, potem do 'koledzu' itp. Na swoim facebooku wrzuca bez przerwy jakies motywacyjne teksty, obrazki, memy i inne gowno. Chwali sie jakimiś mailami od innych osób, tym, ze kierowca w autobusie sie do niej uśmiecha itp. W dodatku ciągle pisze i obnosi sie z tym, ze jest singielka, lvl zdaje sie 26-27. Mnie to na sile wygląda na szukanie atencji i próbę zwrócenia na siebie uwagi.
  • 27
@vasil: Czasami do takich kobiet to az szkoda strzepic ryja. Na lewo i prawo w dzisiejszym świecie pelno jakiejś pieprzonej nowomody na trenerow personalnych, 'kołczów' i okraszeniu wszystkiego, całego #!$%@? życiowego 'kontentu' na jakies instagramy i inne gowna. Zanikają relacje międzyludzkie.
@oldskul: wyleczyła się zewnetrznie z kompleksow, czyli patrzacw lustro widzi fajną ja. Ale nie wewnetrznie bo to co słyszała i czuła przez lata nie leczy się metamorfozą. To jest coś więcej.
To taki sam problem jak wielu ludzi ma z nie umiejętnością bycia samemu. Jeśli nie potrafisz być szczęsliwy bez posiadania kobiety i ciagle czujesz smutek, bo brakuje Ci kogoś i nie czujesz szczescia w życiu to w dużej mierze nawet
@oldskul: ma o tyle duży sens, że psychika jest mniej elastyczna niż ciało. Temat długi jak rzeka, ale jak przysiądziesz do tego nagle zrozumiesz, ze nikt nie jest normalny. Zostanie Ci wybrać kogoś kto ma tą najbardziej zbliżoną do Ciebie normalnosć albo bawi Cię ona... tak czy siak , zakochasz się w kimś kto będzie w oczach tym kim ona dla Ciebie. Nie martw się, to samo masz z pewnościa gdy
@vasil: Dla mnie nienormalne jest ciągle i na każdym kroku powtarzanie czegos w stylu - wszyscy mi sie dziwia, ze jestem sama itp. Widocznie chcesz byc sama albo boisz sie spróbować, albo po prostu lubisz przygodny seks i powtarzasz to, bo nie jesteś gotowa na cos stałego.
@oldskul: mysle, ze robi tak, bo nikt jej nie powiedział tego, ze nie tędy droga. Jak bładzisz i robisz to samo to czasem dobra pomoc jest potrzebna. miała oczy by zbić wagę, a teraz brakło jej wzorku by dostrzec, że wpadła w kolejną pułapkę. Tak jak Ty teraz, nakręcającej się spirali podpinania jej świata pod własne kryteria.
Dobra rada - jeśli coś widzisz i nie rozumiesz - nie oceniaj pod kątem
@oldskul: on nie jest psychologiem. mówi jak uczestnik grup terapeutycznych.


@delavey: o ja pier... padłem xD

czasem


@DawajChleb: racja.. dlatego warto próbować, bo kto wie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@vasil: Jesteś psychologiem, jaki lvl? Zdaje sie, ze trafiles w punkt.


@oldskul: juz masz odpowiedź powyżej kolegi :D uczesnicy po terapiach pozyskują wiedze, a nie wychodzą z zaburzeń czy problemów. Zatem polecam iść na
@vasil: jaki trolling...to jest ten moment kiedy powinno do Ciebie dotrzeć że pisałem poważnie i nie na wiwat. może mam skrzywienie zawodowe ale pytanie było jak najbardziej zasadne po przeczytaniu tego co napisałeś.
@delavey: niestety brak zasadności w nim, brak nawet jakiegokowiek logicznego poparcia na to. Równie poprawne i zasdane było by gdybym napisał - jesteś gejem.
Tłumacz się z tego, bo treść zasadna. Taką właśnie przyjmuje retorykę - rzucasz osąd i każesz komuś się tłumaczyć... śmieszne.
@vasil: Mhm. A Ty oceniasz jego zasadność poprzez zarzucenie mu braku zasadności. Brawo. Jeśli odbierasz luźny statement na forum jako ofensywny, retoryczny i zmuszający Cię do tłumaczenia się.....to wiesz, potrzebujesz przerobić swoje problemy na grupie xD
Możemy tak bez końca, can we end it ?