Wpis z mikrobloga

Tyle się mówi, że kobiety są bardziej uczuciowe od mężczyzn, a to taki mit, że #!$%@?ę.
Chcecie dowodu? Proszę bardzo.

Słyszeliście kiedyś o kobiecie, która popełniła samobójstwo z ,,miłości"?
Oprócz Julii, tej od Romea, oczywiście.

Bo sam znałem z widzenia dwóch facetów którzy to zrobili.

Wiem, że zabicie się z takiego powodu to skrajna głupota, ale wiele mówi o rzeczy.

PS. Tylko niech nikt nie pisze mi o cięciu się, bo gimbusiary częściej niż przez swoich wybranków robią to, dlatego że jedynkę z matmy dostały.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 30
  • Odpowiedz
@Songox25: Ja kiedyś natknąłem się na taki genialny (moim zdaniem) tekst:

"Women have a lot of emotions but rarely feelings"

Wiem, ze mizoginia straszna, ale z obserwacji wiem, że kobietą po zerwaniu targają silne emocje które zmieniają się i bledną równie szybko co pojawiają. Faceci nie dają po sobie poznać, ba, wydaje się, ze ich to nie wzrusza ale po roku od zerwania nadal kochają byłe. Zwyczajnie nie mogąc pozbyć się
  • Odpowiedz
@zawodolony-trol: Nie. Mężczyźni nigdy nie kochają penisem. Po prostu mężczyźni szukają kobiet tylko w dwóch trybach: na noc i na życie. "Na noc" może oznaczać dłuższy czas nawet, ale to zawsze będzie to samo: dla korzyści. Udając uczucia.

Ponoć jest to wbudowane w nas. Jako że ludzie maja wysoki wskaźnik zajmowania się potomstwem, wiadomo, że znajdzie się "frajer" co zatroszczy się o dziecko. Więc albo jest się "z kwiatka na kwiatek"
  • Odpowiedz
@Songox25: Jest mizoginie bo opisuje całą płeć a to jest bez sensu. Ale takie mam obserwacje.
Kobiety dużo mówią o tym jak się czuja z partnerem, jak sprawia, że się czują, o tym, ze o nim myślą, że kochany, że troszczy się.
Facet mówi "chyba się zakochałem" i wiesz, że to jest jak u psa. Znalazł pana i koniec. Jest przywiązany.

Nie wiem, może kobiety przyzwyczajone są do silnych emocji ciągle
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: powiedz mi bo chyba się gubię... Co to jest, kiedy kobieta pomaga facetowi? Właśnie nie jest w siebie aż taka zapatrzona. Pomaga w głupich pracach na uczelni. Czasem zrobi coś od siebie. Wymaga tego samego co daje - oddania i okazywania uczuć. Coś jest z tym nie w porządku?
  • Odpowiedz
@Songox25:

Tyle się mówi, że kobiety są bardziej uczuciowe od mężczyzn, a to taki mit, że #!$%@?ę. Chcecie dowodu? Proszę bardzo.


Tak, aby podważyć wyniki naukowych badań przydałby się jakiś dowód.
Ale do cholery, nie anegdotyczny, litości...
  • Odpowiedz