Wpis z mikrobloga

Dawno nic nie pisałem, więc czas na mały update.
Uczę się ciągle programować, to oczywiste. Lecę jak wcześniej php, lecz dodatkowo do tego doszło teraz symfony3. Znalazłem sobie fajny tutorial na yt i wg. niego robię jeden projekt, na którym będę mógł się w przyszłości wzorować, robiąc inne projekty. Bardzo fajne posunięcie wg. mnie. Dodatkowo od dziś zaczynam walkę z prokrastynacją, bo u mnie to jest zdecydowanie zła cecha, przez co normalnie nie mogę funkcjonować, a co dopiero się uczyć. Powoli robię też kroki w stronę zdrowego odżywiania. Taka ogólnie zmiana na lepsze, czemu by tego nie robić, co nie mireczki? hmm.. może na sali jest jakiś mirek / mirabelka zaznajomiona z #dieta i chciałby / chciała mi podrzucić jakąś fajną dietę lub podoradzać? :)

To na tyle, wszystko w dobrą stronę. Pierwszy wpis dodałem dwa miesiące temu, niestety nie wiem jak sprawdzić którego dnia dokładnie.
#500dayschallenge
  • 4
@DobryProgramista: Co do #dieta to najpierw naucz się dobrze nawadniać organizm, czyli pić te dwa litry wody dziennie, jeśli Ci się uda wprowadzić ten nawyk w życie, to wprowadzanie kolejnych będzie łatwiejsze :) takie jest moje zdanie, dietetycy oczywiście mogą negować.

A tak ogólnie to bardzo miło czytać takie wpisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)