Wpis z mikrobloga

@DawidWarsaw: czesc , czytalem twoje opinie o elektrowstrzasach , rozni sie od innych , czytalem w necie ze powiklania mieszcza sie w promilach i ze jest to bardzo skuteczna metoda , tak sie sklada ze ktos bliski chory na depresje ma zamiar z niej skorzystac... czy mozesz mi doradzic? w jakim szpitalu to wykonywales?
  • 2
  • Odpowiedz
Cześć! Posłuchaj: WYBIJCIE SOBIE Z GŁOWY ELEKTROWSTRZĄSY. To, co czytałeś o elektrowstrząsach to jakieś lanie wody. Z elektowstrząsami miałem do czynienia w Warszawskich psychiatrykach, mojej byłej partnerce je robiono i ja widziałem bezpośrednio co elektrowstrząsy z nią robiły. Mnie nigdy nie robiono elektowstrząsów, bo tak naiwny do końca nie jestem, żeby pozwolić, żeby szarlatani przepuszczali mi przez głowę prąd uszkadzając mózg i wciskali ciemnotę że to leczy. Nie jest naukowo wyjaśnione jak
  • Odpowiedz
C.D.:

MITEM jest, że depresja jest chorobą - jeśli nie wierzysz, to sobie sprawdź w ICD-10 i DSM-IV... Nie jest to żadna choroba mózgu, tylko jest to zwykła reakcja emocjonalna - która się pojawia z jakiegoś powodu. Psychiatria jedynie podaje zalegalizowane narkotyki (psychotropy) lub dokonuje takiego "jebnięcia młotem w łeb" wmawiając że to "leczy"...

Lepiej daj mi tu do rozmowy tą osobę, w imieniu której się tym interesujesz. Sutuację trzeba poznać, zrozumieć
  • Odpowiedz