Wpis z mikrobloga

Dzis podczas porzadkow w biurku znalazlem 2 kosci RAM (chyba 2x 2GB)tak jak na zdjeciu. Jak dotad tylko lezaly i kurzyly sie w szufladzie. Jako, ze mi nie sa w ogole potrzebne, nawet nie jestem pewny czy dzialaja - oddam je w czyjes rece.
Kosci wyciagnalem ze starego kompa ponad pol roku temu, wydaje mi sie, ze powinny jeszcze dzialac.

Wygranego wylosuje mirkorandomem dzis wieczorem, a jutro wysylam poleconym ;)

#rozdajo
Gch9 - Dzis podczas porzadkow w biurku znalazlem 2 kosci RAM (chyba 2x 2GB)tak jak na...

źródło: comment_JMBUejH30sAaBHal5mfO2cH6qSSThMAu.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@Gch9: To ja może odpowiem tym postem: http://www.wykop.pl/wpis/17422307/mireczki-wraz-z-moja-organizacja-studencka-organiz/

Wraz z moją organizacją studencką organizujemy zbiórkę niepotrzebnej elektroniki (tzw. "elektrośmieci"), skupiając się na podzespołach komputerowych. Z otrzymanych części, chcemy złożyć działające komputery, które kolejno przekażemy do domów dziecka. Na tych maszynach zorganizujemy podopiecznym roczny kurs programowania, by zapewnić im lepszy start w dorosłe życie. Do tej pory udało nam się złożyć 5 komputerów. Stąd pytanie: czy ktoś z Was dysponuje jakimiś
  • Odpowiedz
@XpedobearX: a może te "biedaki" maja kilka kompów w różnym wieku w domu, z różnymi podzespolami, które uzytkują różni domownicy? I zdaje się, że w czasie kiedy w kompach montowane było DDR2 standardem nie było tak jak teraz 8-16 GB, raczej znacznie mniej i teraz 4 dodatkowe GB mogą znacznie pomóc?

biedaki to raczej mają jednego słusznego kompa na cały dom
  • Odpowiedz
@Gch9: ja mam kompa z 512 mb ram ddr2. Grać w stare gry sie da, ale nie da sie lurkować w internety. Z chęcia bym przyjal nawet 1 kostkę, moze by całkiem dobrze działał i bym nauczył mame lurkować w internety czy cos xd
Ps mam gdzieś laptopowe 2x2gb ddr3 gdzieś. Jak znajdeto może też zrobie rozdajo xd
  • Odpowiedz
a może te "biedaki" maja kilka kompów w różnym wieku w domu, z różnymi podzespolami, które uzytkują różni domownicy? I zdaje się, że w czasie kiedy w kompach montowane było DDR2 standardem nie było tak jak teraz 8-16 GB, raczej znacznie mniej i teraz 4 dodatkowe GB mogą znacznie pomóc?

biedaki to raczej mają jednego słusznego kompa na cały dom


@stop_tvp: Przestań żartować. To zwykłe wyciąganie łap bo dają za darmo, a nie faktyczna potrzeba. Widzę, że dupa zapiekła bo masz nadal DDR2, ale nie ty byłeś celem tego "biedactwa". Poza tym z takimi argumentami nie do mnie bo mam własnego kompa za własny hajs i nie muszę się z nikim nim dzielić. Wierzysz w to, że prawie 700 osób ma potrzebę posiadania DDR2 gdzie 3-4k plusów osiągają jakieś naprawdę mega #rozdajo? Wystawiłbyś zasilacz serwerowy i też by plusowali jak #!$%@? mimo, że komuś faktycznie mógłby się przydać.

Z chęcia bym przyjal nawet 1 kostkę, moze by całkiem dobrze działał i bym nauczył mame lurkować w internety
  • Odpowiedz
a czy komuś to faktycznie potrzebne, czy nie to nie twój interes, taka prawda


@stop_tvp: I to jest właśnie biedactwo. Jak dajo za darmo to bjere, #!$%@?, że mi się nie przyda i wyrzucę do kosza, ale ZA DARMO.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: biedaki? Na takim core2 + 8gb ram ddr2 i znośnym geforce gta v chodzi bezproblemowo na "high" (co prawda z 30kilka fps). Czasem po prostu nie ma sensu zmieniać jak daje radę i jeszcze działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz