Wpis z mikrobloga

O kurczę, właśnie sprawdziłam sobie od kiedy mam konto na wykopie i dziś mija równo 6 lat. Założyłam je nawet nie wiem po co kiedyś, pamiętam że kolega mi wysłał link na gg i tak się tu dostałam. Jakoś ze cztery lata temu odświeżyłam konto, ze 3 lata temu odkryłam mikroblog. Wtedy nie włączał się na gorące, tylko na najnowsze i nie wiedziałam w ogóle jak się tym obsługiwać, dziwiło mnie jak ktoś w ogóle ogarnia co tu jest dodawane. Ale szybko ogarnęłam co i jak. I tak już spędzam tu razem z wami Mireczki czas kolejny rok.
#oswiadczenie #rocznicanawykopie #oswiadczeniezdupy
Shagga - O kurczę, właśnie sprawdziłam sobie od kiedy mam konto na wykopie i dziś mij...

źródło: comment_dfgvnrtCncxwSONhepYt1c8QU39zM4Nd.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Shodan56: no tak, jak naciśniesz mikroblog to wchodzi w gorące, przynajmniej mi, chyba że może zapamiętuje co było ostatnie. No w każdym razie kiedyś było inaczej, pamiętam jeszcze burzę, ktora towarzyszyła zmianie.
  • Odpowiedz
@Shodan56: lol, no wiem ;p mówię tylko, że kiedyś jak pierwszy raz włączyłam mikro to się uruchomiło na wszystkie wpisy i myślałam, że to na tym tylko polega ten cały mikroblog. I kiedyś nie zapamiętywało, tylko trzeba było przełączyć na gorące. Potem zmieniono, że się włączały gorące od razu, pamiętam, że Mirki narzekały, no i widocznie zmieniono, że zapamiętuje, ale tak nie było kiedyś.
  • Odpowiedz