Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znam pewną dziewczynę 11 lat ( oboje lvl 20, razem chodziliśmy do szkoły)
Od 2 jestem w niej zakochany ale boję się jej o tym powiedzieć,chociaż wszyscy moim znajomi mówią żebyśmy byli parą
Niektórzy tak myślą nawet
I teraz najgorsze
Kiedyś jak wracalismy z kawiarni we dwoje spotkaliśmy znajomego który odrazu wypalił ze jesteśmy na randce, wtedy ona powiedziała "ta" potem prawie całą drogę do domu była jakby obrażona...
Chociaż parę dni wcześniej jak z nią rozmawiałem na RANDKĘ to było, że byłoby super
To skąd taka reakcja ?!
Dam tez inny przykład z przed miesiaca
Pisaliśmy przez fb i nagle po odczytaniu wiadomości koniec rozmowy
Przez 4 dni nie odpisywała
Wkomcu nie wytrznałem i napisałem cos w stylu "ze się odpowiada na pytania "
Ona mnie przepraszała... Ale nie znaleźć choćby 2 min na opisanie czego kolwiek
Cała sytuacja miała miejsce przed tą randką
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Dokładnie tak jak @Asterling napisał. Ona jest OBRAŻONA bo ktoś powiedział, że była z tobą na randce. W jej oczach nie jesteś nawet facetem, bo z facetem zawsze może być coś więcej niż koleżeństwo.

Masz dwa wyjścia. Albo dalej jesteś jej kumplem ale niszczysz w sobie to uczucie bo obecna sytuacja doprowadzi tylko do twojej rozpaczy i prawdopodobnie utraty reszty wspólnych znajomych. ( Bo w końcu nie wytrzymasz, palniesz coś
wtedy ona powiedziała "ta" potem prawie całą drogę do domu była jakby obrażona...


@AnonimoweMirkoWyznania: FZ albo nie może się doczekać, aż do niej podbijesz.
Zacznij mieć jaja i z nią porozmawiaj. Miałem podobną sytuację ładnych kilkanaście lat temu. Jak się odważyłem powiedzieć co czuję, to już było za późno. A szansa była ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: strasznie nieskładnie to napisałeś. Tamto spotkanie gdy widzieliście kolegę to była ta randka, o której jej wcześniej wspominałeś? Brzmi jakby nie. Skoro ona jest chętna na randkę, a się z nią spotykasz ciągle po koleżeńsku, to może się obrazić, myśląc, że nie chcesz zrobić pierwszego kroku. Zapytaj jej szerze, czy widzi waszą znajomość na innej stopie niż tylko koleżeńska, jeśli tak, to zrób coś, pocałuj ją, czy weź za rękę