Wpis z mikrobloga

@Nikumarekko: Budżetowo mango (outlet) ma sporo modeli, czytałem opinię że te z "linii" tailored są nieco lepsze niż "no name", ale osobiście nie mam za dobrego zdania. W Outlecie Bytomia (na ich stronie) jest fajna len z wełną fifty fifty, co prawda na podszewce wiskozowej, ale granatowa z dużą, brązową kratą i wyraźnym splotem materiału - sam zamówiłem, ale niestety typowo dla Bytomia ma gigantyczny otwór pachy i jest sporo za
@Nikumarekko: Dżiakomo Konti. Wszystkie gdzie w sklepie powiedzą Ci że poliester to teraz dobry materiał, a wełny to się szybko kulkują i mechacą (truestory ponoć, było na tagu). Poza tym konkretnie chyba nie kojarzę stricte złej. Zarę odradzę, raczej nie warto - HM uważam za lepszy w tych okolicach. Osobiście uważam że Mango jest bardzo nierówne, można kupić coś przyzwoitego (w cenie outletowej), można kupić coś beznadziejnego i niewartego nawet tych
a wełny to się szybko kulkują i mechacą (truestory ponoć, było na tagu)


@Xune: Teraz nie wiem czy to sarkazm czy nie. ;x

Bardzo lubię czarne spodnie, granatowa lub kremowa marynarka będzie do nich pasować?
@Nikumarekko: Znaczy powinienem byl to w cytat dać, ponoć jakiemuś mireczkowi tak w sklepie powiedzieli i przytaczał słowa obsługi sklepu. Oczywiście bullshit i głupota. Do czarnych spodni IMO nie budzi pasować kremowa, a granatowy może tylko bardzo ciemny. Czerń to malo uniwersalny kolor.
@Nikumarekko: Czerń dobrze wygląda z czernią i każdym drewnem trumny :) Granatowy (może nie midnight Blue, ale nie jasny kobalt - zerknij na zbliżenie tej marynarki Bytomia wyżej), szary (ma pewne konotacje biznesowe, ale popielaty szary jest uniwersalny), tzw. kolory ziemi (neutralny bez, brązy IMO), biel jest dobra baza pod inny kolor. Miks jasnej marynarki i czarnych spodni to dla mnie tylko w smokingu tropikalnym, jakbym trafił na wesele gdzies na
@Nikumarekko:

W wielu sklepach możecie trafić na marynarki z różnymi ‚ozdobnikami’: dodatkowymi przeszyciami, lamówkami, kolorowymi wstawkami, kontrastowymi obrębieniami dziurek itp. Pamiętajcie, że te ‚ozdobniki’ nie ozdabiają, lecz szpecą. W dodatku są w baaaardzo złym guście. Niech was ręka boska broni przed takim zakupem!
janadamski.eu
@fuser: bawełniana marynarka? z mojego niewielkiego w sumie doświadczenia wynika, że bawełniane marynarki się makabrycznie mną jesli nie ma domieszki wiskozy czy poliestru. 100% bawełna to taki sobie pomysł.