Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wy tak na serio z tym, ze każda młoda ma powodzenie? Czytam tu, że młodą to każdy chce...poznać. a ja przeciez pamiętam swoje młodsze lata i byłam wtedy o wiele brzydsza (nie bylam gruba, chodzilo o inne rzeczy) i moje powodzenie wynosiło wtedy 0,003 % podobałam się moze z daleka jakiemuś emerytowi. podśmiewywano się z mojego wyglądu i zazdrościłam kobietom ładnym, nawet tym starszym, wolałam byc 40 latką ale ładną niż młodym zdołowanym pasztetem.
jak obserwujecie otoczenie to naprawdę sama młodość wystarczy by się podobać ? nie zgadzam się z tym, jak sobie porównać jakąś ładna nauczycielkę i niektóre jej uczennice albo studentki to naczycielka bywa często ładniejsza, mówię o moich szczerych obserwacjach za czasów mojej brzydkiej młodości i teraźniejszych #ladnapani #logikarozowychpaskow #uroda #rozowepaski ...napiszcie jaki procent waszych mlodych koleżanek jest rzeczywiście ladnych i rzeczwiscie wam się podoba

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: XYZ
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Wy tak na serio z tym, ze każda mło...
źródło: comment_QnEI1vPLwqLfOox3xI7qgiTXw6HWngH8.jpg
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: kto tak pisze? Są młode ładne dziewczyny, są kobiety po 40 też bardzo atrakcyjne. Wiek o tyle ma coś do rzeczy, że łatwiej jest być ładną będąc młodą - nie ma zmarszczek, mniej czasu na wyhodowanie tłuszczu itd.
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem bzdura. Pamietam gdy chodzilem do szkoly - praktycznie kazda dziewczyna (z wyjatkiem totalnych paszczurow) moglaby przebierac w chlopakach, zarowno rowiesnikach, jak i starszych facetach.
I wiesz co? Fakt, ze wiekszosc z nich chlopaka nie miala - ale wcale to nie te najladniejsze byly w zwiazkach. Glownie w zwiazkach byly te, ktore byly na tyle odwazne zeby flirtowac ze starszymi facetami - takie mialy facetow, a jak sie z
Anon: Mireczki!

Uzależniłem się od AnonimoweMirkoWyznania! A dokładniej od wymyślania jak najbardziej realnych sytuacji i opisywania ich, by dostawać słowa współczucia lub zostać obrzuconym hejtem! Im więcej komentarzy i opinii, czy to z tej czy z tamtej strony, o ile nie jestem posądzony o bait, tym lepiej!

Istna Incepcja:D

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: XYZ
@Dinth: dużo osób ma dziewczyny w swoim wieku i to już w szkołach, zgodzę się ze dziewczyny preferują starszych no ale w sumie to jak mają możliwość to się im nie dziwię - lepiej mieć tego starszego faceta który już jako tako się ogarnął, ma kasę, często samochód i jakiś status niż pryszczatego nastolatka. Ja też w liceum nie pogardziłbym jakąś studentką jakby miała samochód i woziła mi dupę ( ͡
@Bambro: zdaje sobie sprawę że wszystkiego o czym mówisz - polemizuje tylko z topiciem - młode dziewczyny nie mają chłopaków. Z jednej strony nie chcą jak sam powiedziałeś "zainwestować", a z drugiej strony płacz, że jestem sama.