Wpis z mikrobloga

W tym roku chce zdać prawo jazdy kat. A. Już z plastikiem chciałbym zakupić pierwsze moto za kwotę około 10 kzł. Chodź jestem zakochany w Yamaha V-Max i każdym Ducati to jednak trochę za dużo mocy mają jak na pierwszy motocykl. Mam 2 metry wzrostu i poszukuje dwóch kółek co mnie pomieszczą i nie będę zmuszony do leżenia na baku. Preferuje Choppery, Crusiery oraz turystki. Enduro i sportowe odpadają dla mnie w przedbiegach ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co polecacie? Czego szukać?

Btw. Jaka firma produkuje dobrej jakości ubrania na moto dla moich wymiarów (długie nogi, szerokie barki, krótki tułów, but 47)?

#motoryzacja #motocykle
  • 29
@PMV_Norway: Intruder niestety jest ciut za drogi, drag star jest świetny ale za bardzo bym go zhańbił owiewką. DL jest taki całkiem całkiem ;). Nie słyszałem wcześniej o Tarborze, całkiem przystępne ceny mają.

@bezczell: Ok, tylko budżet mam 2x mniejszy ;)
@ScaRRyMaN: V-Max na pierwsze moto... Od biedy Polift z zablokowaną elektroniką i przepustnicą.. Jak chcesz przedlifta to równie dobrze mogę dać namiar na dobry zakład pogrzebowy i mówię to mega mega serio. Ja powiem żebyś szukał Bandita albo SV650 i dostosował go pod turystykę... (Da się) Jak masz olej w głowie to się nie zabijesz

@PMV_Norway Kilka postów nizej opisałem moje doświadczenie z V-Maxem mimo posiadania Prawa Jazdy od 1.5 roku
@Szlaufman: japrdle, wy wszystko bierzecie tak do siebie, moja wina, ze nie wrzucilem emotki na koncu o takiej ;)
By komus dac gwozdzie do trumny to nie jest problem, pytanie kiedy bedzie chcial tych gwozdzi uzyc. Mozna polecic np czternastke, albo osiemnastke, no i tez sie zabije.
@PMV_Norway: Znamy powiedzenie "Jak się ma pecha to i palca w dupie można złamać"

Ale mimo wszystko można zacząć z grubej rury a i można stopniowo wchodzić na wyższe lvl. Wszystko zależy od charakterystyki Motocykla... Bo są sprzęty które mimo mocy (którą oddają liniowo i łatwiej ją ogarnąć) wybaczają błędy początkujących czy zwykłą ciekawość (Rozpędzę się przecież nic się nie stanie) a niektóre wysadzają nawet doświadczonych graczy i potem nie wiadomo
@urwis69:
@PMV_Norway:
@Szlaufman:
@nokio:
Dzięki za zainteresowanie tematem. Tj pisałem w v-maxie jestem zakochany od małego. Wiem, że to potwór i nie chce go na pierwsze moto ( ͡° ͜ʖ ͡°). Za 10.000 zł też nie zaszaleje ze świeżymi motocyklami. Co sądzicie o Transalpie czy Multistradzie?
Tzw ścigacze odpadają ( ͡ ͜ʖ ͡)