Wpis z mikrobloga

#gangalbanii #muzyka #ankieta

Pytanie mam i proszę o szczerą odpowiedź.
Gang Albanii - gdzie jest ten fenomen, kto tego słucha ?
Oczywiście że to są gusta muzyczne i nie należy się o to spierać, ale na litość Mahometa....

Słucham wielu gatunków muzycznych, od metalu przez reggae po rap czy house. Nawet House ze skrzypcami w tle czy techno mi nie straszne.............ale Gang Albanii ? Starałem się wyjść poza schemat, spojrzeć obiektywnie.....niechaj mnie kule biją jeśli nie próbowałem....

Co się wam ( tym którzy słuchają ) się podoba, co was jara ?
Pobierz Afropolon - #gangalbanii #muzyka #ankieta 

Pytanie mam i proszę o szczerą odpowied...
źródło: comment_YAFELWzh3JyJFSBocbRuaGX4cUHXHzN1.jpg

Co tak przyciąga do muzyki Gangu Albanii ?

  • Muzyka 7.1% (141)
  • Teksty 5.1% (102)
  • Popek 19.3% (385)
  • Styl życia 7.3% (146)
  • Nie słucham / Sprawdzam wyniki 61.2% (1223)

Oddanych głosów: 1997

  • 44
@szancik:

Macklemore, właśc. Ben Haggerty – amerykański raper. Zaczął tworzyć swoją muzykę w 2000 roku,następnie podjął współpracę z producentem Ryanem Lewisem, skrzypkiem Andrew Joslynem oraz trębaczem Owuor Arunga. 

No #!$%@?, rzeczywiście
@M4ks: ale ignorant z ciebie, mylisz house z EDM, #!$%@? wiesz o muzyce

Natomiast nie widze większej różnicy miedzy szeroko pojęta "techniawka" a GA.

(>)
zlozonosc niektorych kompozycji elektronicznych prawdopodobnie przepalila by ci zwoje
@goltus: brawo, merytorycznie osiągnąłeś poziom "Popek jest naleprzy bo tak". Zero argumentów, zero obiektywnych wartości tylko "hurr durr taki złożone, za głupi jesteś".
@M4ks: chyba mnie zle zrozumiales... nigdzie nie napisalem ze lubie to co tworzy popek, wrecz przeciwnie, nie slucham bo jest prymitywne, oklepane, plastikowe
ty slowami

Natomiast nie widze większej różnicy miedzy szeroko pojęta "techniawka" a GA.

lub

słuchaj" house, twierdz ze jesteś lepszy niż słuchacze gangu Albanii..

atakujesz muzyke elektroniczna o ktorej czytajac twoje posty nie masz zielonego pojecia
to jest bardzo szeroki gatunek muzyczny z wieloma ambitnymi genialnymi projektami i
@Afropolon: lubię ich za to, że po prostu opowiadają śmieszne wymyślone historie typu wyprawa do kasyna czy o napadzie na bank, mając przy tym często dość ciekawe teksty, poza tym popek to całkiem ciekawy gość, posłuchaj np. kawałka niemoc w naszych sercach
@Afropolon: bo to takie rapowe disco polo. teraz znow jest na to moda.a ze spoleczenstwo glupie to lykaja.wieczna beka z dorabiajacych do tego jakas teorie ze niby popek bawi sie muzyka xDDDD kosi hajs na gimbach az milo
@goltus: ale Ty masz ogromne. Dlatego po raz kolejny pytań o obiektywne metryki pozwalające stwierdzić z coś jest do dupy a techno genialne. Masz jakieś dane czy pieprzysz trzy po trzy, bo "ty wiesz lepiej"?
Brzmisz jak pasta o bieganiu...
@M4ks: nadal chyba nie za bardzo orientujesz sie w pojeciach, przestan nazywac muzyke elektroniczna "techno" bo to blad, ok? techno to tylko pewien nurt w muzyce elektronicznej ktorej tak apropo nawet nie jestem fanem poza paroma ikonicznymi nazwiskami tej sceny
@goltus: ale ja nie nazywam muzyki elektronicznej techno, skąd Ty to sobie wziąłeś? Zreszta - doczekam sie odpowiedzi czy po raz nty bedziesz pisał, ze nikt sie na niczym nie zna?
"słuchaj" house, twierdz ze jesteś lepszy niż słuchacze gangu Albanii..


@M4ks: Kwestia budżetu - do house trzeba się szarpnąć minimum na niezły proch, do popka wystarczy klej szewski za dwa zyla i harnaś na pół z Matim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)