Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest możliwe gdy w dzieciństwie była sprawa w sądzie o molestowanie - gość dostał 3 lata w zawieszeniu (za dwójkę dzieci....) (wyrok jakoś z 1999-2000) a w chwili obecnej negatywne wspomnienia męczą w #!$%@? człowieka - można po takim czasie ubiegać się o jakieś odszkodowanie? Cokolwiek?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: XYZ
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 15
Anon: @Ernst_Juenger: domyślam się że poszkodowany musiałby podjąć leczenie żeby w ogóle starać się o odszkodowanie tak? Z innej strony miałem tak złe myśli wobec tej osoby która ten czyn popełniła... Ale sam mam teraz własną rodzinę - dbam o nią tak jak o mnie nie dbano, staram się by było z każdym dniem lepiej, i bardzo bym nie chciał tego stracić przez to że bym tej osobie coś mógł
@AnonimoweMirkoWyznania: Wystarczy powództwo o naruszenie dóbr osobistych. Przyda się opinia biegłego dotycząca Twojego zdrowia psychicznego w tym momencie. Jeśli toczyło się postępowanie karne zakończone prawomocnym skazaniem, to od strony dowodowej sprawa jest raczej bezproblemowa. Nie musiałeś się leczyć, ale jeśli się leczyłeś, to wnieść też o zwrot kosztów poniesionych. Jeśli chcesz zacząć się leczyć lub kontynuować leczenie, to i o to możesz się starać. Sądy w takich sprawach na ogół orzekają
Anon: @Daleki_Jones: molestowanie nie musi prowadzic do tego o czym piszesz, ale male paruletnie dziecko jak ma sie bronic? Sprzeciw konczyl sie zawsze sromotnym #!$%@?. Marzylem o dniu w ktorym dziecko bedzie mialo tyle sily by go zabic. Dziecko doroslo i stwierdzilo ze nie moze tego zrobic bo ma za duzo do stracenia gdyz zyje i stara sie zyc normalnie. Wewnatrz jednak jest szargane czasami przez wspomnienia co nie pozwala