Wpis z mikrobloga

Mireczki mam dzisiaj urodziny, niewiele w życiu osiągnąłem. Miałem jedną miłość która niestety mnie zostawiła, teraz moją motywacją do życia są rodzice, siostra, siostrzenica, bracia i siostry cioteczne. Zawsze miałem siebie za nieudacznika bo urodziłem się w ubogiej rodzinie a nie potrafiłem dostrzec tego że mam dużą i wspaniałą rodzinę i wszyscy bardzo się kochamy. Pamiętajcie mireczki o swoich bliskich bo to jest największy skarb jaki macie w życiu.
Co bym chciał dostać na urodziny? Chciałbym żeby moja była wysłała mi smsa (bo na telefon to nie liczę) z wiadomością że naprawdę mnie kochała, bo ja ją kochałem. No ale wiem że nic takiego się nie stanie. Pijcie ze mną piwko mirki i pamiętajcie że po burzy zawsze przychodzi słońce :)
#urodziny
M.....a - Mireczki mam dzisiaj urodziny, niewiele w życiu osiągnąłem. Miałem jedną mi...
  • 8
@Sanctum_Officium: Dokładnie 365 dni temu, w moim zaparkowanym nad rzeką autem leżeliśmy z tyłu wtuleni w siebie i słuchaliśmy hansa zimmera, coś tam mówiłem a ona się popłakała ze wzruszenia, to były moje najlepsze urodziny ever :) Szyby były aż białe od pary, myśleliśmy że to my tak zaparowaliśmy a okazało się że nad rzekę nadeszła mega gęsta mgła :)
Fajne wspomnienie, będzie co opowiadać wnukom ( ͡° ͜ʖ