Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie co jest najgorsze w późnym +20 paroletnim #przegryw i #rfwnogf ? Że nigdy już nie będziesz pierwszym dla żadnej dziewczyny, zawszę będziesz porównywany do byłych. Nigdy się już pewnie nie zakochasz bo takie prawdziwe uczucie pojawia się tylko w czasach około gimbazjum/szkoły średniej, W dorosłym życiu miłość nie istnieje a związek to umowa.
A do tego dochodzi bycie prawiczkiem co dziewcze powyżej 18 lvl po prostu wyśmieje

Smutne ale prawdziwe

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 17
żurom: @siemankooo: @Asterling: ale wiecie, że na jedną starą dziewicę przypada z 20 starych prawików?

Tak jak pisał anon powyżej - musisz celować w młodsze i nie wolno ci mówić o swoim niedoświadczeniu. Rozwiązanie trochę niepoprawne politycznie, ale najskuteczniejsze.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
Wołam obserwujących:

heheszka: Co za brednie. Mój pierwszy chłopak miał 23 lata kiedy ja miałam 18. Tak, był tym pierwszym (a ja jego pierwszą!), byliśmy razem najdłużej z moich poprzednich związków ale nie była to miłość tylko raczej przyjaźń ze smaczkiem. Swoją pierwszą miłość poznałam wiele lat później i nawet nie pomyślałam, żeby go z kimkolwiek porównywać, wszystko nabrało zupełnie innego smaku. To samo z seksem - pierwszy orgazm miałam mając 22 lata,
Widzę że komentarz wyśmiewają OPa, tylko wygląda na to że piszą je osoby które mają 0 pojęcia o związkach w dojrzałym życiu. OP ma racje, każda dziewczyna wyśmieje prawiczka który ma więcej niż 20 lat żadnego pojęcia o kobietach, a jeśli będzie chciała z nim być to tylko dla beki by opowiadać o tym koleżankom.
@Asterling: Ale co ma to do rzeczy, myślisz że ktoś musi przyznawać się do tego że jest prawiczkiem? Przecież to widać na pierwszy rzut oka, nawet na ulicy mijając kogoś wystarczy czasami jedno spojrzenie i wiadomo że ma się do czynienia ze stuleją. Już nie mówię jak to wyjdzie w praniu kiedy taki zacznie się zabierać za dziewczynę. Kupa śmiechu.
@AnonimoweMirkoWyznania:

Że nigdy już nie będziesz pierwszym dla żadnej dziewczyny, zawszę będziesz porównywany do byłych.


Wśród dwudziestolatek jest mnóstwo takich, które nie uprawiały seksu. I nie, nie są brzydkie. Znam dziewczyny, które mają dwadzieścia lat, są ładne albo przeciętne, nie mają jakichś poważnych wad charakteru i nawet nie miały jeszcze chłopaka. A nawet jak dziewczyna miała chłopaka, to co z tego? Dlaczego sądzisz, że w porównaniu z nim wypadniesz gorzej? Przecież