Wpis z mikrobloga

#uk #emigrujzwykopem #emigracja

mam pomysł [oraz propozycję do wykopków z uk]

co wy na to by zebrać 5-10tys funtów i pomagać wykopkom wyjechać za chlebem?

działałoby to na zasadzie; my ci pożyczamy na miejscu 1000 funtów, ty podpisujesz umowę, dajesz nam dane czy chu wie co dla zabezpieczenia prawnego

ty znajdujesz pracę, możliwie tanie mieszkanie by nie wydać za szybko kasy i po miesiącu nam oddajesz całą kwotę, plus zobowiązujesz się do co miesięcznego płacenia 200p [przez pół roku] w zamian na pomoc, które to pójdą na zrzutkę do pomocy kolejnym wykopkom

jak myślicie, dałoby radę coś takiego zorganizować? ma ktoś lepszy pomysł? masa ludu, jak ja nie ma jak odłożyć kasy, a chciałaby uczciwie wyjechać i zmienić swoje życie...
  • 40
  • Odpowiedz
@valotr: no tak bo wszyscy są tacy sami, super wizja kurfo...

@IsraelKilman: a jak według ciebie ktoś ma w tym zasranym kraju zebrać kasę hmmmmmmmmm???? iść do pracy na miesiąc, olać kraj i jechać na farta? tu też są opłaty
  • Odpowiedz
@#!$%@?: No nie wiem, znam ludzi co są/byli w potrzebie i pracowali po 300-340h w miesiącu, 2-3 miesiące da rade tak pociągnąć na luzie i kasa na wyjazd się znajdzie :)
  • Odpowiedz
@#!$%@?: jak upilnuesz kogos tak niezaradnego ze nie jest w stanie zdobyc srodkow majac dziesiatki tysiecy miejsc pracy dla ludzi nawet bez wyksztalcenia, niekaranych, sprawnych fizycznie tutaj w Polsce? Kto od ciebie odkupi takie dlugi, bo chyba nie masz zamiaru ganiac ich po calym kontynencie przez lata? Nie zniechecam tylko zmuszam do myslenia. Akurat taka forma wsparcia jest bardzo chybiona.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: i tutaj dochodzimy do momentu, w którym trzeba zadać sobie pytanie czy jest sens tracić swój czas na pomoc ludziom, którzy nie potrafią sami zebrać tak małej sumy pieniędzy żeby coś zmienić w swoim życiu.
  • Odpowiedz
to nie działa


@#!$%@?: jakby działało to by nie wyjeżdżali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odłożyć nie jest problem. Jakoś jak jadą do UK to potrafią polaczki i w 8 w jednym domu mieszkać. Po dwóch w pokoju to standrad. A w jak są w PL to wynająć pokój byłoby ujmą na honorze. Tylko mieszkanie, 4 pokoje... #!$%@? że sam siedzi.
  • Odpowiedz
@rotulador: ty jesteś debilem...autentycznym debilem... ( ͡° ʖ̯ ͡°) 1300 na rękę i z tego uzbieraj 3500zł chyba nie płacąc za mieszkanie i wegetując... już samo mieszkanie z opłatami pochłania 1000zł+
  • Odpowiedz