Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Anon: Wszystkie kobiety sa takie same, tylko te brzydsze maja mniejsze wymagania w tej swojej interesownosci, ale tez nie szanuja innych. Jak widac czy ladne czy brzydkie, czy mlode czy stare wszystkie sa zakochane w sobie i nie widza w sobie problemu na dodatek uznajac ze sa super mądre, a gdzie potwierdzenie tego?

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Wołam obserwujących:

Anon: Jestes sama bo nie jestes taka fajna i madra na jaka sie uwazasz. To i zaden profit dla mezczyzny ze cos tam wiesz, bo jakos on z tego nie skorzysta wiec jest to cecha nieprzydatna do zwiazku u kobiet. Faceci ktorzy sa sami najczesciej sa malo pewni siebie, malo zarabiajacy, chorzy a wiec pokazuje to jakie sa wymagania kobiet, nie dosc ze piekny to jeszcze musi miec wiele wszystkiego, a
Anon: Ta logika męska bardzo źle wpływa na kobitki też, bo one znów chcąc się przypodobać facetom, którym w głowie tylko cycki cycki i dziuńki, zaczynają przekminiać: "ej chyba coś ze mną jest nie tak, skooro olej w głowie jest, ogar życiowy jest a faceta brak" i te hmmm podepnijmy to pod stwierdzenie "słabsze psychicznie egzemplarze", z mądrych, fajnych laseczek obniżają swój próg inteligencji tylko po to by się przypodobać facetom
Anon: Obnizaja prog inteligencji? Po prostu nie są tak wyszczekane, bo to okazanie braku szacunku a zaden facet normalny sobie nie pozowli by baba nim dyrygowała, ustawiała, pyskowała i myslala ze to okaz inteligencji na dodatek.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Wołam obserwujących:

@AnonimoweMirkoWyznania: Całe życie szukałem tych mądrych. Z jedną taką byłem co to klasykiem zarzucając rękę bym sobie dał za nią uciąć i to jeszcze długo długo po rozstaniu, gdy pozostaliśmy w świetnym kontakcie. Niedawno jej się zebrało na wyrzuty sumienia i co? No jak to co.... kontynuacja klasyka - i bym tej ręki już kur nie miał.

Wszystkie są takie same, a uroda jedynie wpływa na skalę zjawiska w przypadku danej
@AnonimoweMirkoWyznania: odezwij się na pw, to ci powiem dlaczego faceci lubią głupie dziunie. Przynajmniej niektórzy. Ja tam wolę jak kobieta jest ode mnie mądrzejsza i mogę się od niej czegoś dowiedzieć. Tak się składa jednak, że takie kobiety nie chcą mnie tylko ze względu na to, że jeszcze nie zrzuciłem nadprogramowych kilogramów.