Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mam_pr08bl3m: W pelni sie zgadzam. Jest sporo 8,9 czy nawet 10 wsrod Polek ale jest tez mnostwo 1,2,3 czy czworek, a i zera sie zdarzaja, wiec srednia nie wychodzi wysoka.
Wydaje mi sie, ze jedynie Czeszki w Europie maja nizsza srednia, a zdecydowanie wygrywaja Wegierki, ktore moze 10 duzo nie maja ale za to 4 i mniej rowniez sie nie zdarza.
@mam_pr08bl3m: a najważniejsze pytanie jakie musi sobie zadać mezczyzna: z kim lepiej żyć z kobietą czy z księżniczką ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i nieśmiali/dobrzy faceci widza, że łobuz bierze co chce, a jemu zostaje jedynie byc tym któryms z kolei i/lub smietnikiem emocjonalnym potocznie zwanym friendzonerem.
Ba, byłem parę razy w Niemczech, Austrii, Czechach czy też na Słowacji i 70% tamtejszych kobiet co najmniej dorównywało urodzie Polkom


@mam_pr08bl3m: Mieszkałeś w jakimś państwie trochę dłużej? Wiesz, że w miejscach turystycznych jest nie dość, że więcej ludzi to jeszcze ładniejsi? Większość moich znajomych nie jest polskiego pochodzenia (generalnie ze Skandynawii i Europy Wschodniej). Co ironiczne, wielu facetów narzeka tak samo jak ty, o kobietach z własnych krajów, które ty