Wpis z mikrobloga

@mam_pr08bl3m: W sensie nie masz odwagi podejść do kobiety i zagadać, więc cieszysz się, że tam jest więcej takich co mają większe jaja od Ciebie i robią to za Ciebie ?


@ImperiumCienia: raczej ze nie uważają samej siebie za nagrodę tylko chcą tak samo cieszyć sie z nowej osoby.
  • Odpowiedz
@mam_pr08bl3m: W pelni sie zgadzam. Jest sporo 8,9 czy nawet 10 wsrod Polek ale jest tez mnostwo 1,2,3 czy czworek, a i zera sie zdarzaja, wiec srednia nie wychodzi wysoka.
Wydaje mi sie, ze jedynie Czeszki w Europie maja nizsza srednia, a zdecydowanie wygrywaja Wegierki, ktore moze 10 duzo nie maja ale za to 4 i mniej rowniez sie nie zdarza.
  • Odpowiedz
@mam_pr08bl3m: a najważniejsze pytanie jakie musi sobie zadać mezczyzna: z kim lepiej żyć z kobietą czy z księżniczką ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i nieśmiali/dobrzy faceci widza, że łobuz bierze co chce, a jemu zostaje jedynie byc tym któryms z kolei i/lub smietnikiem emocjonalnym potocznie zwanym friendzonerem.
  • Odpowiedz
@mam_pr08bl3m: xD. Jakoś mieszkam w Niemczech i widzę jakie te Niemki "piękne". Jest duża różnica na korzyść Polek. Oczywiście tutaj też są ładne dziewczyny, ale statystycznie lepiej wypadają te znad Wisły.
  • Odpowiedz
@mam_pr08bl3m: a co jak ci powiem że uroda nie zależy od narodowości? Można mówić o typie urody, który oczywiście się różni zależnie od pochodzenia, ale mówienie z góry kto jest ładniejszy (co i tak jest subiektywne), tylko dlatego bo się urodził 500km dalej jest śmieszne.
  • Odpowiedz
Ba, byłem parę razy w Niemczech, Austrii, Czechach czy też na Słowacji i 70% tamtejszych kobiet co najmniej dorównywało urodzie Polkom


@mam_pr08bl3m: Mieszkałeś w jakimś państwie trochę dłużej? Wiesz, że w miejscach turystycznych jest nie dość, że więcej ludzi to jeszcze ładniejsi? Większość moich znajomych nie jest polskiego pochodzenia (generalnie ze Skandynawii i Europy Wschodniej). Co ironiczne, wielu facetów narzeka tak samo jak ty, o kobietach z własnych krajów, które ty tutaj wychwalasz. Rozumiem, że każdy ma swoje preferencje i w różnym stopniu poznał inne narodowości, ale takie generalizowanie nigdy do niczego nie prowadzi.

Co do samej oceny Polek w kontekście innych państw to wszystko zależy od regionu. Jednakowoż odnośnie Polek ja widzę tendencję, że są przeciętnie (na razie...) bardziej naturalne niż kobiety z Europy Zachodniej. Mało pierceingu, tatuaży, czy dziwnej mody na rysowanie brwi. Osobiście tego nie lubię, dlatego Polki wypadają na tym tle lepiej (ale również Słowaczki czy Czeszki, choć te drugie mniej). W innym kontekście nie ma możliwości wydać jakiejkolwiek w miarę sensownej opinii nt. generalnej urody kobiet w jakimś
  • Odpowiedz