Wpis z mikrobloga

@jakno: też bym tak powiedział. Jak znajdziesz ładną facebook machine jakiejś nowobogackiej karyny, to wygrałeś. Wszystko ładnie i szybko, 12h na baterii, no i jest przyjemny w dotyku i leciutki :3

Ja mam swojego już cztery lata i polecam każdemu, działa jak pierwszego dnia.
  • Odpowiedz
@panbaton: także w tej cenie macbook odpada. Sam korzystam z duetu pc + tablet, ale mogę doradzić abyś nie patrzył tylko pod kątem wydajności (procesor, ram, układ graficzny etc) ale także zwracał uwagę na wykonanie i opinie użytkowników danej serii jeżeli jest na rynku jakiś czas. Często dwa na pierwszy rzut oka identyczne laptopy różnią się ceną, ludzie wybierają ten tańszy a potem po 2 latach urwane zawiasy matrycy, rozchodząca
  • Odpowiedz
@panbaton: specyfikacja tak, bez problemu poradzi sobie z szybką pracą. Poczytaj jeszcze recenzje i opinie ale podchodź do tego oczywiście z pewnym dystansem ;) Nie wiem czy zauważyłeś, ale w cenie nie masz systemu operacyjnego także dolicz z 300zł, no chyba że to w końcu rok linuxa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@panbaton: Do takich samych celów (praca it, hearthstone) kupilem 4 miesiące temu Lenovo Yoga 700 i przerósł moje wszytkie oczekiwania - jest bardzo szybki (i7, 8gb ram, sdd) i mega wygodny żeby sobie pograć dzięki dotykowemu ekranowi (coś pięknego do hs, ogólnie nie znoszę dotykowych ekranów a tu pierwszy raz, że chwalę). Fajny do podróży, bateria też przyzwoita (i bardzo szybko się ładuje do 100%). Po paru miesiącach 10/10... zobaczymy
  • Odpowiedz