Wpis z mikrobloga

@Im_from_alaska: no wrzuciłem zdjęcie gościa w garniturze od Chestera Barriego ( a więc nie jest to pewnie bespoke, czyli da się jeszcze lepiej) a koleżanka pomimo tego, że zgadza się że gość ma przeciętna twarz to i tak " na propozycję RoidansleChateau: by się śliniła".

Wydaje mi się, że generalnie faceci mają w życiu trochę łatwiej, bo w przeciwieństwie do nich nawet jeżeli ich twarz przegra genetyczną loterię, to i tak
  • Odpowiedz
@RoidansleChateau: poniekąd masz rację, a poniekąd nie :D Już tłumaczę mój punkt widzenia - zgadzam się z Tobą w 100%, że z 90% mężczyzn można zrobić przynajmniej średnioprzystojnych tylko przy pomocy fryzjera i dobrego krawca/odpowiednio dobranych ubrań ;) Natomiast brzydka dziewczyna też ma sporo szans na normalne życie :D Dzisiejsze możliwości makijażowe z każdej zrobią księżniczkę, fakt że wymaga to wprawy i czasu, ale nie ma sytuacji beznadziejnych. Dobrze dobrana fryzura
  • Odpowiedz
nigdy w zyciu. nawet najlepiej skrojony garnitury nie pomoze jak ktos ma krzywa jape albo jest gruby


@Im_from_alaska: Pomoże. Nie zrobi z niego nagle modela Armaniego, ale zadbany i dobrze ubrany facet zyskuje naprawdę wiele, szczególnie, że w przypadku facetów jest coś takiego jak "przystojny brzydal". A gruby, ale dobrze ubrany, zamienia się z "grubasa" w "misia".
rzep - > nigdy w zyciu. nawet najlepiej skrojony garnitury nie pomoze jak ktos ma krz...

źródło: comment_DF4nSOiWz9qxBbns7Zw3Vn3tG7amCaVo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz