Wpis z mikrobloga

gra ktos (wtf.. nie dziala mi alt na klawiaturze!?) jeszcze w star wars the old republic? Jak tam z abonamentem? Dalej jest, czy juz tylko mikrotranzakcje? Chcialbym pograc, ale jestem z tych co wola abo oplacic i miec spokojna rozrywke niz za kazde ulepszenie musiec placic.
#starwars #gry #theoldrepublic
  • 6
@Tymariel: Abonamentu nie ma,ale jeśli chcesz możesz wykupić subskrybcje,która możesz płacić co miesiąc lub jednorazowo.Za wykupienie jej masz dostęp do dodatków,więcej miejsca na postaciei nie masz już ograniczonej liczby kredytów (waluta w grze) To tylko część luksusów dla subskrybenta,sprawdź na forum SWTORa
  • 0
@Porucznik_Sleep: z rok czy dwa lata temu ostatnio gralem. Teraz wszedlem i zobaczylem ze abo obowiazuje plus zakupy monet jakies sa i platne paczki wyposarzenia a za abo to tylko 2x exp i brak limitu na eventy. Za duzo tych mikrotranzakcji..
@Tymariel: nie włączałem gry od lutego jakoś, wówczas można było nic nie płacić. Nie wiem jak jeste teraz, ale watpię aby abonament był obowiązkowy. Bo niby czemu nagle mieliby to zrobić?
Od dłuższego czasu grałem bez płacenia i nie odczuwałem jakichkolwiek braków w grze. Wydaje mi się, że do rekreacyjnego odkrywania fabuły, świata oraz postaci w zupełności to wystarczy.
Jeżeli chce się expić na potęgę i zostać jakimś bogiem serwów, to
  • 0
@Porucznik_Sleep: Mi nie chodzi o to by nie placic, ale by byl jakis sensowny model płatności. Chciałem pograć, kupić subskrypcje i miec wszystkie mozliwosci poodblokowane, a tutaj subskrybcja daje tylko male bonusy, a i tak trzeba na lepszy ekwipunek/statek wydawac prawdziwe pieniadze