Wpis z mikrobloga

I kolejny program z Ziemkiewiczem "W tyle wizji". Dzisiaj pół programu o tym jak to niedobre media atakują panią Agatę Dudę. Szkoda, że Ziemkiewicz tak nie martwił się o ataki na Komorowską czy Kasię Tusk.
http://www.tvp.info/24713969/18042016-2149

W zeszłym roku, gdy TVN sezonowo stracił widzów, to Ziemkiewicz sugerował, że ludzie nie chcą oglądać propagandy. Ciekawe co teraz powie na dołowanie TVP Info, któremu ucieka coraz bardzie TVN 24 xD
#neuropa #tysiacurojenniezaleznychmediow #tvpis #bekazprawakow
  • 13
@letitbe: Ziemniakiewicz jest w porządku. Kiedy się bierze kogoś w obronę i ma się rację, to nie jest to propaganda. Propaganda to atak. W ogóle Ziemniakiewicz jak zdążyłem zauważyć, taką ma rolę właśnie i tyle. Jego misja to taka anty- lub przeciwpropaganda. Nie prowadzi nic w stylu "Rafał Ziemkiewicz na żywo", wyraża własne zdanie, nie ukrywa tego z kim sympatyzuje, nie zarabia na tym dziesiątków tysięcy, a charakter jego programów wydaje
@Papilon: Uwierz. Propaganda (od łac. propagare – rozszerzać, rozciągać, krzewić) – celowe działanie zmierzające do ukształtowania określonych poglądów i zachowań zbiorowości lub jednostki, polegające na manipulacji intelektualnej i emocjonalnej (czasem z użyciem jednostronnych, etycznie niewłaściwych lub nawet całkowicie fałszywych argumentów). Gdy propaganda zmierza do upowszechnienia trwałych postaw społecznych, poprzez narzucenie lub zmuszenie odbiorców do przyjęcia określonych treści, wtedy stanowi jeden z elementów indoktrynacji.
@Ercefet: Ja tam po przeczytaniu tego artykułu wyciągnąłem takie tezy: Agata nie pomoże bo może. Nic by na tym nie zyskała (jak Maria Kaczyńska nazwana przez Rydzyka czarownicą czy coś o szambie i perfumerii) a i tak nie wiadomo, czy zgadza się z apelami mniej prawej strony. Ale nic nie szkodzi, kobieta ma prawo decydować za siebie.
Stonogizmy mnie nie szokują, czytałem je już na wykopie a aktywność prawej i sprawiedliwej