Wpis z mikrobloga

czy są jakieś produkty które mogę kupić taniej w stacjonarnym sklepie niż przez internet? ostatnio tak patrzę i wszystko w internecie taniej - kosmetyki, obuwie, sprzęt elektroniczny, już nawet bardziej mi się opłaca zrobić zakupy przez internet, bo powyżej stówki za darmo mi przywiozą, a i jeszcze jakiś bonik można urwać.

#zakupy #sklepy #internet #allegro #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Duds0N: coraz ciężej takie rzeczy znaleźć, no ale jedną z wad internetu jest, że nie przymierzysz(ubrań, butów) przed kupnem, a za przesyłkę zwrotną musisz płacić( ͡° ͜ʖ ͡°)(no może oprócz zalando, ale tam ceny są wysokie żeby nie tracili na tym( ͡° ͜ʖ ͡°)).
  • Odpowiedz
@Duds0N: Jak kupujesz przez neta to nie wybierasz produktów. Idą te z najkrótszą datą przydatności. Nie trzeba ich ładnie układać na półkach i można więcej upakować na mniejszej powierzchni. Dlatego jest taniej i zawsze będzie. Internet to też większa liczba klientów i konkurentów w jednym miejscu.
  • Odpowiedz
@Filem00n: No nie wiem. W stacjonarnym sklepie przymierzam, w zalando szukam i przeważnie znajduję w tej samej cenie, w wyższej cenie jeszcze nie znalazłem. W zalando korzystam z kuponu zniżkowego i płacę 40 złotych mniej, do tego darmowa wysyłka i ewentualny zwrot.
  • Odpowiedz