Wpis z mikrobloga

Obiecałem sobie, że już nigdy nie wejdę na portal Tomasza Lisa naTemat.pl :)

Coś mnie jednak podkusiło i wszedłem, a że manipulacja, kłamstwa i bezpodstawne pomówienia w stronę Andrzeja Dudy i PiS wylewają się tam z prawie każdego artykułu to w oczy od razu wpadł mi "artykuł" Pani Katarzyny Zuchowicz w którym zarzuca Prezydentowi, że pojechał na wizytę do Bułgarii, a w Bułgarii korupcja i bieda! SKANDAL! Pewnie chce przenieść wzorce bułgarskie do Polski! Z kim Duda się koleguje!

A, teraz poważnie, ludzie piszący dla Lisa na tym portalu (z szacunku dla dziennikarzy tych pseudo z naTemat tak nie nazwę) ma swoich czytelników za totalnych, bezmózgich idiotów. Takie odnoszę wrażenie.

Tutaj lista krajów które jako Prezydent odwiedził Andrzej Duda:

3 x Niemcy
2 x USA, Węgry, Słowacja
1 x Francja, Belgia, Wielka Brytania, Chiny, Czechy, Estonia, Rumunia, Watykan, Ukraina, Bułgaria.

#!$%@? manipulacja ( ) a, Andrzej ma #!$%@? i wygra kolejne wybory. Mówię wam to ja. Bo sam na niego zagłosuję. Na złość pismakom.

#polityka #andrzejduda #manipulacja #polska #bekazlewactwa #natemat #bekaznatemat #gownoprawda
a.....i - Obiecałem sobie, że już nigdy nie wejdę na portal Tomasza Lisa naTemat.pl :...

źródło: comment_1YLX5JZMC67hL3TmZcXUriwXV5c2G2Ph.jpg

Pobierz
  • 7