Wpis z mikrobloga

Murki spod #rajdy24 i #rajdy! Najpierw wielkie sorry za to, że tak mało było o Świdnicy (a raczej nic)... Jak wrzucał @madmen, w ten weekend byłem trochę wyjęty z życia. Generalnie cały ostatni tydzień. Mieliśmy 7 dni aby zrobić nową stronę promotora, a później kilka godzin nocnych aby przygotować dla Was to, co wydarzyło się na rajdy24.

A wydarzyło się, myślę, sporo. Po raz pierwszy w historii naszych rajdów przeprowadzona została tak duża i różnorodna relacja na żywo - blisko 12 godzin. Wchodziliśmy na żywo z odcinków (3, 7, 10, 12) z met odcinków (5, 10), startu i serwisów (sześć wejść). Nie było łatwo - technicznie, wytrzymałościowo, mamy również dużo "zwolenników", którzy "pomagają" nam za każdym razem... ;) ale to jak wszędzie...

Gdyby ktoś był zainteresowany, tutaj możecie zobaczyć wszystkie wejścia.
gabrally - Murki spod #rajdy24 i #rajdy! Najpierw wielkie sorry za to, że tak mało by...

źródło: comment_IUOY93wM0hihfVkJvrwY5PndQeeGninu.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheFuckingRoses: relacje prawie nie były reklamowane. Dla nas to było tak 50 / 50 że się uda. Kombinowałem sprzęt w ostatnich dniach, kumpel pojechał ze mną jako operator "za uśmiech", sklejaliśmy wszystko w całość w ostatnie dni... To fakt, że ludzie nie tyle pytają "czy będą jeszcze" tylko "ile i o jakiej porze". Ale jestem dobrej myśli...

Co do wiedzy... Szczerze mówiąc to wszystko przyszło w czasie pracy, pisania. Robię
  • Odpowiedz