Wpis z mikrobloga

@artur125: to samo pisałem pod tamtym wątkiem, żadnych dowodów, a afera jest

@NiEb0: Ja niestety już nie doczytałem bo usunęli, ale widzę, że niektórzy to maja straszne problemy.
@BQP: generalnie KikU (ten gość co zakładał firmę) przedstawił kupę dowodów na to że wcześniej nie znali się z Koniu (wymiana maili etc.) i że flaszka naprawdę została dostarczona (dowód nadania, numer listu przewozowego), dodatkowo CSI wykop podejrzało że lansswk zwracał się na wykopie do KikU o odbanowanie konta na wspomnianym forum, KikU odpowiedział że już od roku nie jest tam adminem i stąd w rewanżu ta cała afera... Jak dla
@footix: nic nie tracisz bo w samym znalezisku był zrzut ekranu z tego forum o dopalaczach ze wskazaniem strzałeczkami który user na tamtym forum to KikU a który to Koniu, nic więcej. Nota bene żaden z nich wcale się nie wypierał że miał konto na tamtym forum... Nie mam pojęcia jakim sposobem to wpadło na główną z płomyczkiem... dzisiaj przed południem zresztą jeszcze przed usunięciem zostało zakopane i wróciło na wykopalisko
@NiEb0: Przecież dalej ma belkę admina, ostatnia jego aktywność na dopalamy to 17 luty tego roku.Swoją drogą sam napisałeś, że żaden z nich się nie wypierał znajomości na tamtym forum, więc może zarzuty nie były takie bezpodstawne ;>