Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, ale mnie #!$%@? złapała :(
Pewnie powiecie, że co mnie to obchodzi ale... Przeglądam posty mirka, którego wylosowałam na #wykopoczta i wszystko super, pierwsze pomysły co do paczki wrzucić, dowiaduję się, że ma syna i żonę i... konto na #tinder :/ Do tego wrzutki #nsfw, #ładnapani itp. :/ Jakoś aż odechciało mi się cokolwiek robić dla niego, odpocznę sobie 2 dni i dopiero do tego wrócę.


#feels #noonekiers #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piepsze: Konto na tinder służy do oglądania gołych bab? @AnonimoweMirkoWyznania: Paczkę możesz mu przygotować fajną, a w liście wspomnieć że średnio się poczułeś stalkując go i trafiając na informacje o koncie na tinder i posiadaniu żony i dziecka, ale nie jesteś od moralizowania innych i wpychania się w ich życie - życz mu powodzenia w życiu, tyle :)
  • Odpowiedz
Gutek: No chyba sobie jaja robisz. Ma też nie przeglądać menu, bo jest na diecie?
A poza tym nawet jeśli spotyka się nawet z innymi laskami, to o niczym nie świadczy - może jego żona już nie może. I nikomu nie dzieje się krzywda.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@kicioch: Nie wiem bo nie korzystam ale podejrzewam, że tam, podobnie jak 90% typów przegladajacych Rokse, nie ma zamiaru umówić się z diva na bolcowanie tylko fantazjuje o takiej możliwości.
  • Odpowiedz