Wpis z mikrobloga

@Majronn: Jeżeli nie masz "MODE" w miejscu "CD" ze zdjęcia to niestety nie ma takiej możliwości.
Tj. zawsze możliwość jest, ale musisz się wlutować gdzieś w radiu, aby podstawić sygnał.
Najlepsze rozwiązanie jakie znalazłem to wpięcie się w sygnał antenowy specjalnym adapterem.
@Majronn: Nie wiem czy nie trzeba wtedy również panelu zmienić i nie wiem jak ogólnie z "programowaniem" auta. Bo w volvo to przecież zmiana czegokolwiek bez programowania byłaby zbrodnią( ͡º ͜ʖ͡º) (na dniach przyjdzie VIDA :D)
Ja mam wersję nawet bez zmieniarki (chociaż audio naprawdę daje radę...), więc nawet nie wiem którą wersję mam dokładnie i czy wzmacniacz w bagażniku siedzi jak w opisanym na forum
@Majronn: Daj znać jeśli będziesz miał jakieś rozwiązanie.
Bo ja chyba w przyszłym tygodniu będę alarm zakładał (tak były wersje bez alarmu, chociaż napadówka jest...) i od razu zobaczę jak wygląda ta cała instalacja od radia. Najłatwiejsza opcja to chyba ten adapter FM na przewodzie antenowym, jestem ciekawy tylko jak z jakością dźwięku. Albo wlutować się sygnałem bezpośrednio gdzieś w radiu za sygnałem CD ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Majronn: co prawda mialem aux ale nie mialem bluetooth, wiec kupilem parrota mki9000 i dostalem w zestawie bt,aux (czyli mam dwa)oraz wejcie do iphonow(?). Zamkniesz sie z montazem w 600pln mysle
@krabat: Tak, na forum volvo którymś gościu robił takie urządzonko - trzeba było rozkręcić radio, w środku na taśmie montowało się płytkę, dodatkowo wysyłało się mu przyciski z kierownicy, tam też montował. Teraz to działa tak, że jest aux, mikrofon, połączenie bluetooth z telefonem - czyli muzyka, itd, ale też jako zestaw głośnomówiący oraz sterowanie głośnością, przełączanie/przewijanie oraz pause/play i odbieranie/odrzucanie telefonu z poziomu przycisków na kierownicy. Poszukaj na forum volvo,
@krabat: Nie, zupełnie nie. Forum polskie volvo, nei wiem czy gościu jeszcze to robi. Kosztowało 500-600zł, ale ingerencja całkowicie niewidoczna z zewnątrz, żadnych wyświetlaczy, kabelków na zewnątrz.
@mac_jg: Jednak to ten sam człowiek, który wrzucił filmik. Tylko chyba nagranie z fazy powstawania tego wynalazku. Już się z nim skontaktowałem mailowo.

Jeszcze wcześniej znalazłem rozwiązanie pewnego Litiwna. Korzysta to z połączenia z napędem CD i wymaga płyty CD wewnątrz, ale akurat opcja z BT jest niedostępna, bo rozwija coś nowego. Zobaczę na co się zdecyduję.
@Butter_man: a bo, widzę, że to inny post niż ten, o którym myślałem. Już później opisywałem jakie są inne opcje. Jak to rozwiązanie działa i takie różne. Poszukam i podeślę