Wpis z mikrobloga

@blubi_su: Mimo wszystko, tego typu żarty są zwyczajnie nie na miejscu. Naprawdę śmieszyłoby was coś takiego gdyby w miejscu pary prezydenckiej było np. zdjęcie waszych zmarłych rodziców? Albo gdyby zamiast "zimnego lecha" wisiał sobie transparent z "zimnym zbyszkiem" albo "zimnym henrykiem" i ktoś kręciłby bekę, bo wasz nieżyjący ojciec miał tak na imię?

"No wiesz seba, hehe, zimny zbyszek, jak twój stary! i zimny, bo nie żyje! hehe"

Trzymajcie #!$%@? jakiś
Bordo, wyłącz komputer i wyjdź z piwnicy.


@Paj0nk: dobre akurat jestem w tej chwili w piwnicy, niestety komputera nie wyłączę bo przeprowadzam czynności służbowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Paj0nk: Nie zgadzam się, poziom dawno temu został zakopany przez pis który urządził sobie kampanię wyborczą na trupach. Hasło "nie można tego wykluczyć" które odnosiło się do debilnych teorii zamachu? To przecież farsa jest.
Pis sobie wytarł mordę zabitymi w tej katastrofie. Doprowadził do tego że ogromna część narodu robi sobie kabaret z tego wypadku. Nic już tego nie zmieni, mleko się rozlało.
@blubi_su: Cóż, jestem w stanie zrozumieć twój punkt widzenia, jednak wciąż uważam, że ta "ogromna część narodu" ma swoje mózgi i swoje własne poczucie taktu i niezależnie od tego co odwalał PiS, powinna być w stanie stwierdzić, że pewnych rzeczy robić po prostu nie wypada. Tyle z mojej strony.