Wpis z mikrobloga

Hej Miraski, szukam możliwie jak najtaniej poleasingowego Thinkpada t430 albo t420, na allegro już kilka aukcji wyhaczyłem, ale być może znacie jakąś firmę która sprzedaje ten sprzęt w naprawdę dobrym stanie i korzystnej cenie, trafiłem również przypadkiem na firmę computer-alliance.pl i zaszokowaly mnie absurdalnie niskie ceny za te laptopy więc myślę, że #oszukujo ceny podają netto, bez możliwości kupna online, jedynie na miejscu w Warszawie, gdzie pewnie okaże się że nie mają tego co chciałeś ale mają ten model w innej konfiguracji już nie za 999 tylko 2999 ( ͜͡ʖ ͡€)
#komputery #thinkpad #laptop i w sumie #cebuladeals bo biedak hir ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
@PaulVegan: Ja od nich kupowalem i ceny sa dla klientów hurtowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) w rzeczywistości za t420 z i7 8gb ramu karta dedykowana i matryca hd+ z nowa bateria dalem 1600 i póki co jestem zadowolony
@PaulVegan: Co do computer-alliance.pl byłem u nich, koleś pracujący tam powinien zostać wróżbitą Maciejem, gadane ma na 100% zagada Cię i w ogóle. Jak powoiedzmy mówisz, że dajesz 2 tys za kompa a on opowiada, a w tym czasie wchodzi kolejny klient i mówi, że szuka takiego do 3 tys to w tym momencie zostawia Cię bez słowa i idzie do tego nowego klienta.
Ja kupowałem na Allegro od nich KLIK